Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Problemcic s visinom

Pozdrav cure.Imam problem,decko i ja smo zajedno vec godinu dana,i spletom okolnosti idemo van ovaj vikend.Negdje smo priblizne visine,dakle dolazimo do problema da ja ne mogu obuc stikle jer ce izgledat presmjesno da sam visa od njega..a opet ne mpgu u balerinkama u klub..imate neki savjet sto pbuc na cipkastu crvenu haljinu ili bilo kakvu haljinu,/suknju za KLUB
2016 01 25
ne vidim problem s visinom, ne izgleda smiješno, a ako je tebe sramota, ostavi ga se i nađi višljeg.. sasvim je normalno da je dečko iste visine, niži ili viši, to su hormoni, a ako tebe zanima šta će neko drugi reći ,eh jadna li je ta veza onda
2016 01 25
i isto tako ravna obuća nekad izgleda milion puta ljepše nego nabadanje na štikle osoba koje ne znaju hodat, počasti se, obuci ravno, tako ćeš se osjećat sigurno, zabavi se i ispleši
2016 01 25
Moj dečko je samo mrvicu viši od mene pa, kad sam znala obuti štikle, bila sam ja viša. Meni je to bilo skroz slatko i ne tiče me se visina. :) Zbog koljena sam prestala nositi štikle pa sada kada idemo van, obujem ravne crne čizme iznad koljena (zimi). :)
2016 01 25
Starke? Nekakve cizmice?
2016 01 25
Meni je dečko samo mrvicu viši i u štiklama sam viša, ali to ne smeta ni njemu ni meni. Ali ja ih nosim samo na svadbe i slično jer se osjećam ko div u njima, a i puuuno se udobnije osjećam u niskim cipelama, pete su mi mučenje
2016 01 25
Svima kojima bi i trebalo izgledat presmjesno, znaju da si visa zbog stikli. Ako se zelis sredit, ne vidim gdje je problem...
2016 01 25
Heh ja sam viša i kuži se, recimo 5 cm al nismo nikad mjerili. Ne znam što ćeš obuć, nadam se da ćeš što god želiš, i nemoj se zamarat :)
2016 01 25
obuj ravne čizme ionako je zima
2016 01 25
Ja i muz smo isto priblizne visine i s vremena na vrijeme obujem stikle max. 10-11 cm. Nisam na to nikada gledala hocu li bit vislja od njega ili ne. Jedino ako to bas smeta tvom decku onda je problem. Samo ti obuj stikle i ne obaziri se na druge. Lijep provod :-)
2016 01 25
Imaju ti oni ulošci koji se umetnu u cipele za povećanje visine, nedavno mami kupila za 80 kn, pa eto, neka i tvoj čovjek ima pete :P
2016 01 25
Hvala djevojke na ohrabrenjuu :*
2016 01 26