Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

> poleirish: > pa koliko čekaš? rješila :)
2016 06 24
Zna li netko zašto mi se prikazuje kolekcija? Kad odem u artikl koji je dio kolekcije i kliknem na jedinicu pored, ništa se ne pojavljuje, a pokaže se 'novi izgled' kategorija i pored nje 'popularni' samo je ova prva prazna. :o Na kompu, ne na mobu.
2016 06 28
Pretpostavljam da nije samo meni, ali... izluđuje me kad mi pri stavljanju novih artikala ponekad ne da unijeti veličinu. A nikad ne da promijeniti veličinu kad ju jednom unesem, jednostavno ne da. Ima li tome lijeka?
2016 08 05
Kako da unesem dvije riječi u tag? ,:)
2016 09 12
Role smiju ili ne,primjetila sam da ste kod mene ih izbrisali.ali drugdje ih ima...pa mi sad nije jasno?
2016 09 16
Hvala .... ma neću ih ni stavljati,puna tražilica ih je opet ...ma prodat ću ih ovako
2016 09 20
pozz,nisam u temi ,ali jeste li ikad čekali paket iz Zagreba za Split, 6 dana? Pošto je (torba)poslana "obicnim"paketom,niko mi u pošti nezna rec di je niti kad će doc??? Živo ludilo!
2016 12 01
Da, i više od 6. Također se može dogoditi i da nikad ne stigne, obično i prioritetno obično slanje su nesigurne opcije. Radije ubuduće daj koju kunu više za preporučeno ili Tisak pa da imaš nekakvu sigurnost i da možeš pratiti pošiljku. Meni su igrom slučajeva nestale baš 2 pošiljke poslane u Split...netko tamo ima duge prstiće.
2016 12 01
Ma nije torba od doticne stala u tiskov paket,a kasno mi je rekla (nakon uplate)da šalje poštom,nadodala bih da brže (ako)stigne.Šta u slučaju da ne stigne radit?Hvala!
2016 12 01
Jel netko još ima problema s pregledavanjem slika preko Chroma? Na Firefoxu mi sve radi ali preko Chroma kad stisnem na artikl i želim pogledati slike mogu vidjeti samo prvu.
2017 01 09
Pozdrav tako i meni isto :(
2017 01 10
oprostite možda glupo pitanje ali kad želim staviti novi artikl i kad popunjavam materijal i tag nezreli da mi upise a nezelili ni bez toga staviti novi artikl... Još jednom Sory na glupom pitanju hvala unaprijed Neznam šta krivo radim
2017 01 25
Pozdrav! Označila sam artikla kao prodan i nakon nekog vremena je nestao. Da li je to inače praksa ili je nešto drugo posrijedi? Unaprijed hvala na odgovoru!
2017 01 26
prodani artikli se brišu nakon izvjesnog vremena zbog lakšeg pregleda tražilice.
2017 01 26
Moze pomoc? Pokusavam stavit slike ali mob mi ne otvara galeriju slika nego mi otvori kameru, diktafon, dokumente...ne mogu nigdje sliku odabrat za upload. Ista stvar ako pokusam sliku stavit ovdje na forumu...sto da radim? Hvala
2017 01 28
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 33