Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

> Laty22: > hehe možda sam glupa :) ali kako razdvojiti nazive u tagovima....zelim - sunčane naočale i čim stisnem enter on to prihvati kao dva posebna taga pa moram pisati sunčanenaočale..... Nisi Ti glupa, STRANICA je glupa...između tih dviju riječi stavi crticu ("donji razmak") i dobit ćeš sunčane_naočale. To je to.
2016 03 16
šta je opet s krpicama ,wtf???
2016 03 16
Aaa ne mogu nikako dodati novi artikal... Smanjila sam slike,ali i dalje po njima idu oni znakovi ucitavanja, a sve zajednoimapuno manje od 1 MB.... Nejavlja nikakvu gresku ali nece da uploada... Molim pomoc ako je nekoj poznat problem!!
2016 03 23
Ja ne znam imaju li drugi ovaj problem....od danas meni "nema" skoro pola stranice - sve je centrirano, po sredini, slova su toliko sitna da je to valjda najmanji font koji postoji - profilne slike, slike predmeta svih su triput manje - sto se dogodilo - nista ne vidim bez povećala. Koristim laptop, ne mobilnu aplikaciju...S.O.S. :(
2016 03 29
Pozdrav curke! Vidim na jako puno oglasa očite lažnjake i baš mi je grozno što nigdje ne mogu stisnut gumb za prijavu i došla sam na ideju da bi mogla napisat vodič kako odmah prepoznat fejk cipele Christian Louboutin te Michael Kors i Marc Jacobs torbe? S obzirom da su mi to najdraži dizajneri i sama sam dvije godine proučavala kako prepoznat fejk po obilježjima i slikama te male sitnice koje odmah otkrivaju o kakvom proizvodu se radi. Ako ima zainteresiranih rado bi to podijelila s vama samo me uputite gdje točno da stavim taj post jer do sada nisam pisala ovdje na forumu :) Lp
2016 04 03
Napravi novu temu sa jasnim naslovom i piši o tome .
2016 04 03
> Gisele: > Zašto ja već satima ne mogu dodat ni jedan novi artikal? Popunim sva polja, kliknem uploadaj artikl i ništa se ne događa?? Ovo je užasno frustrirajuće jer na ovim novim krpicama još ni jednom nisam uspjela postavit novi artikl. Jel mi može netko reć u čem je problem?
2016 04 09
Pozdrav,i meni se isto dogada,dali si saznala zasto??
2016 04 09
Moze li mi netko odgovoriti..na koji način se sada na novim krpicama izračunava ocjena??!!
2016 04 13
Nemaš više prikaza jedinstvene ocjene korisnika, to su ukinuli, a vjerojatno se izračunava na isti način kao prije...no to ionako nećemo doznati, možemo samo pretpostavljati 8-)
2016 04 13
molila bi admina krpica , da mi se javi, imam pitanje... zasto ne mogu postavljat nove artikle za prodaju ??? nece pa nece da ucita, stari stoje a nove dodat ne mogu.. unaprijed tnx
2016 04 14
pozdrav, jeli još tko ima problem kao i ja Ekran, slova, slike sve nenormalno povecano, nema mi više ponude obuće ni velčine za izabrat ovo mi se samo događa kad uđem na moje krpice preko laptopa, od jučer mi je ovako sve druge stranice su ok
2016 04 18
@ astarea - kod mene je upravo obrnuto - već mjesec stranica je gotovo upola "umanjena"...slova su mi svega 2,5 mm velika, jedva vidim sto pisem i umanjeno je sve - slike, forum, razgovori....a stranica je meni centrirana?!? Koristim samo laptop i nadam se da ce se ovo rijesiti - poslala sam Admin2nd na uvid kako to izgleda i proslijedila je to tehnicarima...
2016 04 18
Većina nas je na mobitelu/ tabletu pa ja bih lijepo molila ADMINE i majstore da prilagode otvaranje razgovora na mobitelu, hvala!
2016 04 20
isto to ja molim za nas manjinu na računalima )))))))) No, ovu temu ne cita nitko pa nema smisla ni pisati.
2016 04 20
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 33