Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Moze meni Daemia :)
2016 02 10
Hvala puno! Šaljem odmah. :)
2016 02 10
molim vas trenutno nemogu staviti aukcije na Moje krpice ,pomoć- hvala
2016 02 10
Jel zna neka cura smijem li oglasiti eterična ulja na krpama?
2016 02 11
smiješ :P to je kozmetika. Daj da vidim kaj imaš 8-)
2016 02 11
> NomadOrganic: > smiješ :P to je kozmetika. > Daj da vidim kaj imaš 8-) Poslat ću ti u inbox :")
2016 02 12
Evo dobila sam odgovor na pitanje gore, obrisani su mi oglasi.
2016 02 13
@batmaan - ne razumijem zasto ti je obrisala te oglase, po meni to spada u kozmetiku. Vidim da uredno stoje svi drugi oglasi s hladno tiještenim uljima koji se koriste za izradu prirodnih kozmetičkih pripravaka....?!
2016 02 13
> wizardica: > @batmaan - ne razumijem zasto ti je obrisala te oglase, po meni to spada u kozmetiku. Vidim da uredno stoje svi drugi oglasi s hladno tiještenim uljima koji se koriste za izradu prirodnih kozmetičkih pripravaka....?! Poslala sam admin2nd poruku u inbox kad sam primijetila, doznat ću valjda u ponedjeljak. Bila su četiri oglasa za četiri različita et. ulja, ostao je samo jedan, i to me zbunjuje. Bila bi ih sve obrisala. Možda je preloše/mutno fotkano, ni to nije po pravilima. Iako mislim da je bilo dosta čisto, budući da je print sitan jer je to etiketa na bočici od 5 ml. Ja sam mogla sve pročitat, rokovi su bili u redu itd. Jedino ako misli da preprodajem, iako sam u svaki oglas napisala da imam samo po 1 kom, i vidi se da im je cijena 15 kn tj 10 za više od dva komada, to ne može bit preprodaja nikako :D Eto sam se raspisala, na kraju će ispast da nije ništa od toga.
2016 02 13
Ma nije ni mutna slika, barem meni - ja uspijem pročitati sav tekst sa slike za ulje ružmarina. Nadam se da ćeš moći postaviti i ostala tri :)
2016 02 13
> wizardica: > Ma nije ni mutna slika, barem meni - ja uspijem pročitati sav tekst sa slike za ulje ružmarina. Nadam se da ćeš moći postaviti i ostala tri :) Hvala :D A sigurno postoji neki razlog, a ako je greška, uploadat ću ponovno, nove krpe mi više ne štekaju.
2016 02 13
Dobila sam odgovor od adminke da eterična ulja nisu (službeno) kozmetika pa je morala obrisati. Još uvijek mi ostaje reklamiranje na nekrp. temi :D
2016 02 14
Postoje eterična ulja i "eterična ulja za lampe". Malo sam mozgala o ovome i vjerujem pošto je cijena super povoljna, pretpostavka brisača je da su ulja za lampe , pa bi po tome bilo opravdano brisanje. Žao mi je što se pod kozmetikom najčešće smatraju puderi, maskare, sjenila, sjajila, te ostali bakrači za uljepšavanje. Ovdje se radi o kozmetičkim eteričnim uljima i smatram da je brisanje neopravdano , pa kome pravo, kome krivo... :P
2016 02 14
Žao mi je batmaan...slažem se s Nomad Meni bi u kategoriji pribora za ljepotu ili kako već to zovu tu, svakako našla svoje mjesto i ogledala. Logično, imaju funkciju, nije to ukrasni predmet. I imaš opciju ovdje: ogledalce...i tu smiješ nuditi minijaturna ogledalca, ne i ogledala npr 30 x 20 cm, brisali su ih. Nije da razumijem tu logiku, ali eto... 8-)
2016 02 15
> ita001: > Piše li igdje broj koliko artikala imamo stavljeno u omiljene? > I kod mene nema opcije klikanja na Traži (onaj znakić s povećalom postoji, ali ne radi) nego moram stisnuti enter nakon što utipkam naziv artikla... > I ovo izbacivanje krivih artikala nije do krivog tagiranja, nego tražilica zbilja ne funkcionira. Molim vas kako izbrisati neke stvari iz omiljenih? hvala
2016 02 16
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 33