Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Katastrofično fali rubrika "Novi artikli", da...
2016 02 04
> Brdosuza: > Apk za mob ne postoji....instalirala sam i nove preglednike, koji mi cjede bateriju junacki..... > U jednom ne mogu ubacivati slike nigdje....u drugom ne mogu otvarati teme....u trecem mi slike na forumu izgledaju normalno...a sve ostalo steka.... > Pa ti budi pametan! ,:( meni na crome preko moba sve perfektno radi (stavljanje artikala, pregledavanje, poruke...) samo je skrolanje po forumu smor ,:(
2016 02 04
Evo jedna pohvala - za razliku od starih krpica, sada je moguće u pretraživač upisati ime korisnika i kategoriju i dobiti ćete sve iz te kategorije od tog prodavača :-)
2016 02 05
A e...Kosjenka...moguce je ubaciti nick u trazilicu? :o
2016 02 05
Meni nedostaje što ne mogu pročitati poruke na mailu već samo vidim da je imam i od koga je ( a na poslu se ne mogu spajati na krpice ) Osim toga, za VIP opcije, statistike su potpuno neupotrebljive. Niti se vidi koji artikli imaju poglede a ne vidi se ni ukupan broj pogleda na onim glupavim valovima. Estetski, puno su mi jasniji i pregledniji bili plusevi i minusi ( i postotci ) korisnika od ovih palčića gore/dolje, a radi ove drečeče pink boje skoro pa zavidim daltonistima.
2016 02 06
Tnx Kosjenka :)..evo, ja isprobala i to opet radi. E super. Inače, ta je opcija postojala i na staroj verziji do prije cca 2 godine i onda su ju deaktivirali. Sada mi je lakše...! I ovo je točno što pše Magieli.
2016 02 06
Jel u planu opcija sortiranja po cijeni, nazivu, vremenu dodavanja?
2016 02 06
Kako da napravim da mi se slikeee ucitaju i da mi se neki artikl objavii,nikako mi nezelii :(
2016 02 08
- provjeri veličinu fotografija - unesi sve, materijal, tag, veličinu. Ni jedna kućica ne smije biti prazna *ne želi
2016 02 08
novi artikli su vidljivi ali po kategorijama,recimo odjeća klikneš početak pri vrhu su prikazani istaknuti artikli a ispod njih piše "početak>odjeća" e pa sad su to neki prastari ali klikom na sljedeću stranicu počinju stvarno novi artikli tj. netom dodani.
2016 02 09
Meni nije jasno kako su nestale posljednje stranice...na ovim temama sa puno stranica... Do prije neki dan je bilo...
2016 02 09
Ne znam jesam li luda i što, uopće ne mogu izmjeniti već postavljenu stvar na profilu (tipa opis i dr.) kad kliknem spremi uopće ne reagira. I drugo, ne mogu uopće postaviti novu stvar, također mi spremi ne reagira uopće bila na mobitelu ili na kompu. Jel postoji neka fora/caka glede toga a da ju ja ne znam ili je to do stranice? Nadam se da nisam fulala temu, i hvala unaprijed na odgovoru!!! :*
2016 02 10
> anitnelavk: > Ne znam jesam li luda i što, uopće ne mogu izmjeniti već postavljenu stvar na profilu (tipa opis i dr.) kad kliknem spremi uopće ne reagira. I drugo, ne mogu uopće postaviti novu stvar, također mi spremi ne reagira uopće bila na mobitelu ili na kompu. Jel postoji neka fora/caka glede toga a da ju ja ne znam ili je to do stranice? > Nadam se da nisam fulala temu, i hvala unaprijed na odgovoru!!! :* -unesi sve, materijal, tag, veličinu. Ni jedna kućica ne smije biti prazna
2016 02 10
Nisi luda :). Stranica je povremeno prilično luda. Probaj ovo što Nomad kaže - ispuni svaku rubriku, nebitno kako - napiši makar "xxx" u traženu rubriku i pazi na veličinu fotografija. Meni je tražilica sada u redu, ne idem u kategorije - samo upisem npr boho 40 i dobijem sve u boho stilu i veličini 40 - tako je bilo i ranije. Još samo kada bi korisnici upisivali ispravne tagove i kada ne bi lažno tagirali :(....nadam se da to nije samo wishful thinking...
2016 02 10
Pozdrav! Bi li mi netko mogao pomoći da provjerim funkcionira li slanje poruka? Ako je neka od vas trenutno on-line da joj šibnem poruku preko Krpica i samo da mi javi je li ju primila. Hvala!
2016 02 10
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 33