Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

dooondo - ono srce kraj artikla, ako je bijelo nije ti u omiljenima, ako je rozo onda jest. I samo klikneš na njega kad želiš promijenit. Što se tiče eteričnih, što ću sad, ne smijem :D ali slažem se da spada pod kozmetiku jer je jedno od sastojaka za razne kozmetičk preparate.
2016 02 16
Trebam pomoć admina jer mi ništa ne radi na krpicama, nemogu fotke učitat na puno stvari kad kliknem ništa mi se ne otvara ....niti mogu ikog kontaktirat :o
2016 02 20
Bok,cure danas sam otvorila prpfil ali mi ne zeli staviti slike..ludim vec 2 sata,pokusala sam staviti preko mobitela mozda je u tome problem iako ne bi trebao biti.Ako netko zna u cemu je problem neka javi!! :***
2016 02 21
Ni meni neće da učita slike. Sliku postavlja,ali nikako da je do kraja učita. Probala na Chrome-u i Exploreru,ali ista stvar. Slike su veličine 500KB(postcard size).
2016 02 21
B> jackrusselkids: > Ni meni neće da učita slike. > Sliku postavlja,ali nikako da je do kraja učita. > Probala na Chrome-u i Exploreru,ali ista stvar. > Slike su veličine 500KB(postcard size). :( ocito cemo jos morati pokusavati!!
2016 02 21
nikako mi ne želi uploadati slike :(
2016 02 21
ni meni,pokusavam od sinoc..slika je u dobrom formatu tako da to ne bi trebao biti problem..ne znam sta da napravim vec sam luda...
2016 02 21
pozz, imam problem sa postavljanjem slika na profil nec nikako da mi uploada slike . pomooooc!!
2016 02 21
Nitko ne može uploadat fotke od jučer, radi se na rješavanju problema - tako nešto je adminka napisala na drugoj temi.
2016 02 21
majku mu 6,sad gledam da i ja nemam ono za izbor veličine,cijene i slično,one filtere...kak?
2016 02 22
POZZ KAKO CU POSTAVITI SLIKU OVAKO VELIKU KAO STO JE GORE GDJE PISE PITANJA I ODGOVORI??LP :)
2016 03 05
Pomagajte..otkad je stigla nova stranica meni nista ne radi :( lako za stekanje,nemogucnost stavljanja artikla i ostalo,najveci mi je problem sta uopce.ne mogu uci u razgovore u inboxu..znaci udjem,vidim brdo poruka al ni u jednu nemogu uci. Ima.jos neko taj problem?
2016 03 08
koliko vas ima problem kod pretrazivanja recimo odaberem hlace i sad zelim traperice pretrazivati,slijedeci korak je velicina koja nereagira,,prijevila adminu i sama mi je rekla da nemoze ni ona,da joj posaljem screen pa ce ona tehnicaru...na laptopu sam probala i mozzila i chrome....jedino mi sve radi kod djecjeg odjela
2016 03 08
> TINAP2014: > Bok,cure danas sam otvorila prpfil ali mi ne zeli staviti slike..ludim vec 2 sata,pokusala sam staviti preko mobitela mozda je u tome problem iako ne bi trebao biti.Ako netko zna u cemu je problem neka javi!! :*** Hej vjerovatno su ti slike prevelike,smanji u cameri mp, isto tako mi je bilo,kadsm sam smanjila stavljam bez problema..
2016 03 14
hehe možda sam glupa :) ali kako razdvojiti nazive u tagovima....zelim - sunčane naočale i čim stisnem enter on to prihvati kao dva posebna taga pa moram pisati sunčanenaočale.....
2016 03 14
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 33