Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Zasto mi nestaju oglasi?
2022 09 13
Bok drage dame Ja sam nova, pokušavam uploadati fotke ali mi ispadnu iskrivljene, izobličene, pokušala sam preko raznih aplikacija smanjiti veličinu kako je navedeno na manje od 2 MB ali ni to ne pomaže.. Evo satima uzaludno pokušavam riješiti taj misterij. Zašto mi iskrivljuje fotke? Ako netko zna odgovor bit ću mu zahvalna da me prosvijetli. :)
2022 09 23
također imam problema sa nestajanjem oglasa a ne stavljam lažne tagove, sve urodno napišem i nestavim slike sa neta
2022 11 23
Cao! Jel mi moze netko rec di se tocno prikazuju ti predmeti za koje platis da se prikazuju na vrhu ovoga, na vrhu onoga? Tnx.
2022 11 29
> AndreaKod: > e mob i mene izludi ni ne pokušavam, tih aplikacija na mobu mi je i bez krpica previše ;)
2023 04 11
Pozdrav, Relativno sam nova na Moje krpice Studentica sam i pokusavam se rjesiti viska robe od sebe i sestara Prije nego sto sam pocela s prodajom, citala sam puno toga ovdje na forumu da se ne zeznem ili da me netko ne prevari Mislim da sam manje vise sve pohvatala, jedina stvar koja mi nije jasna je ostavljanje recenzija nakon prodaje Procitala sam da puno cura ostavi recenziju pa ne dobe recenziju natrag i to ih jako ljuti pa ju obrisu Imam za sada 5 prodanih artikla i 3 ostavljene recenzije ali ne znam koja je moja duznost nakon sto mi netko ostavi recenziju Ako netko ima volje neka mi detaljnije objasni sve na ovu temu ili napise gdje mogu to procitati ako je negdje vec objasnjeno Hvalaa❤️
2023 08 13
> AnaMarcius: > Pozdrav, > Relativno sam nova na Moje krpice > Studentica sam i pokusavam se rjesiti viska robe od sebe i sestara > Prije nego sto sam pocela s prodajom, citala sam puno toga ovdje na forumu da se ne zeznem ili da me netko ne prevari > Mislim da sam manje vise sve pohvatala, jedina stvar koja mi nije jasna je ostavljanje recenzija nakon prodaje > Procitala sam da puno cura ostavi recenziju pa ne dobe recenziju natrag i to ih jako ljuti pa ju obrisu > Imam za sada 5 prodanih artikla i 3 ostavljene recenzije ali ne znam koja je moja duznost nakon sto mi netko ostavi recenziju > Ako netko ima volje neka mi detaljnije objasni sve na ovu temu ili napise gdje mogu to procitati ako je negdje vec objasnjeno > Hvalaa❤️ I Vasa je duznost da nakon svake prodaje ili kupnje ostavite povratnu informaciju Jer kupac Vama ostavi,a Vi ne uzvratite Kad nesto prodate ostavite povratnu,isto i kada nesto kupite
2023 08 13
> kozmetika88: > > AnaMarcius: > > Pozdrav, > > Relativno sam nova na Moje krpice > > Studentica sam i pokusavam se rjesiti viska robe od sebe i sestara > > Prije nego sto sam pocela s prodajom, citala sam puno toga ovdje na forumu da se ne zeznem ili da me netko ne prevari > > Mislim da sam manje vise sve pohvatala, jedina stvar koja mi nije jasna je ostavljanje recenzija nakon prodaje > > Procitala sam da puno cura ostavi recenziju pa ne dobe recenziju natrag i to ih jako ljuti pa ju obrisu > > Imam za sada 5 prodanih artikla i 3 ostavljene recenzije ali ne znam koja je moja duznost nakon sto mi netko ostavi recenziju > > Ako netko ima volje neka mi detaljnije objasni sve na ovu temu ili napise gdje mogu to procitati ako je negdje vec objasnjeno > > Hvalaa❤️ > I Vasa je duznost da nakon svake prodaje ili kupnje ostavite povratnu informaciju > Jer kupac Vama ostavi,a Vi ne uzvratite > Kad nesto prodate ostavite povratnu,isto i kada nesto kupite Hvala na info❤️
2023 08 14
Zavirite u moj ormar! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
2023 11 20
Zna li netko zšto mi nestaju oglasi?
2023 11 30
> mustangica21: > Zna li netko zšto mi nestaju oglasi? Evo npr. ovaj oglas čizmi ima lažan tag, možda su i ti obrisani imali
2023 11 30
smijem li staviti da prodajem e-cigaretu relx sa dva punjenja u svoj dućan?
2023 12 11
Pozdrav, smije li se na krpice objaviti skijaška oprema za prodaju točnije skijaška kaciga?
2023 12 29
1 2 ... 31 32 33