Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Problema nikad dosta... Ne mogu editirati oglase osim onih najnovijih. Zasto kad jednom ocijenimo krpicarku kod nove transakcije je vise ne mozemo ocijeniti osim ako promijenimo jesmo li kupili ili prodali. Znaci li to da za trecu kupovinu kod iste oobe ne mozemo ostaviti ocjenu uopce?
2021 09 20
Profil od kojega sam uzela patike mi se uopće ne javlja na poruke! 😠😡 5 dana nije u stanju odgovoriti jesu li poslane ili ne!!! Šta sad, ostaviti lošu ocjenu (mada ima samo pozitivne povratne informacije) ili pričekati još malo?
2021 09 23
Ispricavam se sto pisem ovdje ali novac mi je hitno potreban. HITNO! Prodajem nove i ne nošene Kenneth Cole štiklice/sandale. Kupljene su fizički u Americi, donesene ovdje. MOGUC DOGOVOR OKO CIJENE Broj je 39/40, 9M američki što odgovara broju 39/40, a to mogu potvrditi i ja jer je to moja veličina. Plaćene su 159 Američkih dolara što je izaslo, u kunama, po PBZ tecajnoj listi kao što vidite na slici blizu 1000 kuna. Jako su udobne, mama se njima oduševila no nažalost joj treba broj veće. Meni mogu, ali nazalost nije moj stil, a novac mi je hitno potreban. Šaljem tiskom. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bfb7f9e636270c808c38b90ab07f4fd6.jpg)
2021 09 25
Slike sw neće uplodati...ni oreko laptop ni preko moba....već 3 dana pokušavam ,:(
2021 09 26
Meni se ovaj novi pristup ne sviđa nepregledan je aima rubrika koje su po meni nepotrebne , iskreno
2021 09 27
Meni se čini da ove krpice sve više "gasnu..." Ajd da se ne kupuje.... ali vidim da se ni ne gledaju artikli... stavim artikl prije 7 dana - ima 2 pregleda... Hm....
2021 10 04
Oprostite ako je pitanje na krivom mjestu, zasto me mogu ostaviti povratnu, pise samo 1 tom clanu, a ja ne mogu ni jednu
2021 10 06
Hej! Nova sam na krpicama i trebala bi mi mala pomoć, odnosno savjet od neke starije članice. S obzirom da nemam iskustva sa slanjem pošiljaka, barem ne ovog tipa, ne znam koji je način slanja najsigurniji i najpouzdaniji i za mene, ali i za kupca. Znam da se uglavnom šalje poštom ili tiskom. Ako šaljem poštom preporučeno, kupac plaća prilikom preuzimanja paketa? Kakav je onda princip kod slanja tiskom? Ako kupac plaća i poštarinu, uplatu izvrši nakon preuzimanja paketa u tisku ili je moguće da prethodno uplati na račun pa ja nakon vidljive uplate šaljem? Ne znam...preporučeno mi se čini najsigurnije. Jučer sam dodala proizvode i imam nekoliko upita, ali ne znam kako realizirati prodaju. S obzirom da sam nova i nemam nikavih povratnih informacija, razumijem da se nitko ne bi odlucio za uplatu na racun. Znam da sam ovo mogla pitati i tetu na tisku ili u pošti, ali one su svakako nervozne i bez toga :P , a ovdje sigurno ima netko s iskustvom prodaje na krpicama. Eto, ako ima netko voljan pomoci bila bih jakoo zahvalna. Hvala puno! Lp !
2021 10 19
Pozdrav. Nova sam ovdje. Koristim stranicu preko mobitela i ne želi mi uploadati oglas :/ dali je to nešto do stranice ili do mene?
2021 10 25
Pozdrav ljudi, događa li se nekom da mu samo odjednom sva odjeća nestane s profila, već mi se dogodilo dva puta a nisam stavljala slike s interneta i slično... već dva puta mi se dogodilo i moram onda sve stavljati ponovno, a neki ljudi su si to stavili pod omiljeno .. :((
2021 11 11
> debela20: > Pozdrav ljudi, događa li se nekom da mu samo odjednom sva odjeća nestane s profila, već mi se dogodilo dva puta a nisam stavljala slike s interneta i slično... već dva puta mi se dogodilo i moram onda sve stavljati ponovno, a neki ljudi su si to stavili pod omiljeno .. :(( Užasno je frustrirajuće kada nestanu svi oglasi a profila, ali vjeruj , isto tako je iritantno tražiti nešto određeno pa izbaci sve i svašta. "Veličina: 34 Brend: zara guess fashionnova plt asos Grad: Osijek Materijali: šljokice Tagovi: zara fashionnova guess plt asos" Ako je Zara, nije Guess i sl. Problem su zavaravajući tagovi i takvi oglasi se brišu.
2021 11 11
Nije mi jasno kako uopće imaju ideju staviti više imena, kako im nike moze biti guess.
2021 11 13
Upload opet ne radi.. Jos nekom?
2021 11 25
> NomadOrganic: > > debela20: > > Pozdrav ljudi, događa li se nekom da mu samo odjednom sva odjeća nestane s profila, već mi se dogodilo dva puta a nisam stavljala slike s interneta i slično... već dva puta mi se dogodilo i moram onda sve stavljati ponovno, a neki ljudi su si to stavili pod omiljeno .. :(( > Užasno je frustrirajuće kada nestanu svi oglasi a profila, ali vjeruj , isto tako je iritantno tražiti nešto određeno pa izbaci sve i svašta. > "Veličina: 34 > Brend: zara guess fashionnova plt asos > Grad: Osijek > Materijali: šljokice > Tagovi: zara fashionnova guess plt asos" > Ako je Zara, nije Guess i sl. > Problem su zavaravajući tagovi i takvi oglasi se brišu. Hvala puno na odgovoru, sve sam korigirali, no stvari i dalje nestaju... Stavila sam jednu haljinu i slika je bila moja samo profesionalnim foticem uslikana i stavila sam točan opis i bla bla, međutim eto za dva dana, nema je... A vidim hrpetinu profila sa slikama s interneta koje stoje, s mjesecima, pa nikom ništa.. Ma katastrofa
2021 11 28
Hej cure, zna netko šta je s oglasima? Uplatila sam, ali uopce nema raspolozivih datuma. Kao sa je sve stalo na stranici 😒
2021 12 10
1 2 ... 29 30 31 32 33