Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

> Inaleptir: > Nikako ne mogu ući u poruke mojih krpica i ne mogu ljudima odgovorit na poruke.Ne dozvoljava mi otvoriti. Obrisite povijest pretrazivanja na mobitelu ili kompu Ovisi sto koristite I radit ce
2020 09 17
Pozz, Zanima me zašto ne mogu uploadat novi artikl preko mobitela. 😖😖
2020 09 20
Pozdrav svima, nova sam i krenula sam stavljat oglase puna elana i zelje za prodajom 🥰😊🤗. Jaaako sporo uploada slike, smanjila sam ih i nije mi problem u uploadu, jednostavno ide jako sporo, jel uvijek ovako ili ovisi o necemu? Hvala vam i pozdrav svima
2020 09 21
Meni cijeli profil izgleda kao da sam pijana stavljala fotografije :') . Sporo je slike "dižu" i meni konstantno stoje krivo.
2020 11 01
bok svima! imam profil na krpicama vec duuugo godina, ali tek nedavno sam ga pocela aktivno koristiti. uglavom, stalno mi se javlja isti problem i nisam više sigurna je li problem u mojim oglasima ili je do stranice? konkretno prva situacija je bila sa starkama, za vrijeme lockdowna sam narucila sa shoebedo shopa starke i kad su dosle se ispostavilo da su prevelike. s obzirom na citavu proceduru oko povrata zakljucila sam da bi jednostavnije bilo objaviti oglas i proslijediti ih dalje nekome nego placati paket u posti itd itd, sto sam i napravila, međutim moj oglas je sljedeci dan nestao. druga situacija je bila nedavno, vrlo slicna situacija. dosla mi je odjeca s mango outleta, ali naravno neke stvari nisu pasale. otisla na postu napraviti povrat, teta kaze 150 kn za slanje paketa,a ja sam se samo okrenula i otisla. odlucila sam opet staviti oglase ovdje, dvije haljinice i jedne hlace. sve se normalo uploadalo da bi sljedeci dan opet sve nestalo. je li netko mozda imao slicnih problema? :(
2020 11 29
Najbolje bi bilo da se obratite adminki u inbox da vam ona objasni zbog čega vam briše oglase. Moguće je da imate sliku s neta za naslovnu sliku, moguće je da je mislila da preprodajete, moguće je da ste imali kolaž u slici, moguće da ste imali krive tagove, moguće je da je samo najobičnija greška...ma svašta je eto moguće..pitajte je, najbolje, ako se ne prepoznajete u navedenome.
2020 12 02
Pozdrav, nova sam i imam pitanje... profil sam napravila preko mobitela i objavila oglase i sve Okej. I sad se ne mogu prijaviti preko kompjutera :’)) čak ni ako se odjavim na mobitelu. Zna li netko postoji li razlog za to ili?
2021 03 01
Meni se isto dogadalo, kada sam se pokusala par puta ulogirati sa kompjutora stranica je mislila da zelim izbrisati profil i kasnije se to dogodilo i sav rad mi otisao u vjetar. Sada imam novi profil i nemam taj problem ali samo da te upozorim da se moze to dogoditi! > L’ormarica: > Pozdrav, nova sam i imam pitanje... profil sam napravila preko mobitela i objavila oglase i sve Okej. I sad se ne mogu prijaviti preko kompjutera :’)) čak ni ako se odjavim na mobitelu. Zna li netko postoji li razlog za to ili?
2021 04 23
Pozdrav, Ima li još netko problema s editiranjem oglasa? Probala sam brisat kolacice, s kompa, s mobitela, ništa ne funkcionira. :(
2021 04 23
ovo bude možda brutalno glupo pitanje, neko vrijeme nisam koristila stranicu. zašto mi rotira fotke proizvoljno, kak to promijenit? vid mi avatar :D
2021 05 17
Bilo bi dobro kada bi se u novoj verziji krpica moglo blokirati određene članove da se više ne mogu javljati na oglase.
2021 06 08
> Brdosuza: > Uzalud vam trud sviraci... :) ..javi se kad nades rjesenje za mob.. ;) > Na kompu nije problem..i ok mi je verzija.nemam nikakav problem sa njom. :) Isti slučaj
2021 07 27
Je li još netko primijetio kako nekim korisnicima stoji oznaka da su online, dok im na profilu piše zadnja aktivnost prije xy sati?
2021 08 04
> Desinićka: > Je li još netko primijetio kako nekim korisnicima stoji oznaka da su online, dok im na profilu piše zadnja aktivnost prije xy sati? Da! Dopisujem se curom. Piše aktivna prije 3 dana
2021 08 23
Ma, stabilizirati ce se sve, budimo, strpljivi, nego mene zanima zasto su moje drvene kutije pobrisane s mog profila, a drugi rucni radovi nisu, u rubrici dom, sve je puno rucnih radova... 🤔🤔🤔
2021 09 16
1 2 ... 28 29 30 31 32 33