Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Ja već danima šizim i mislim da sam luda...ne mogu da vjerujem da na kompu radi,a tel.i tablet neće...sve kontam da nisam još upućena...malo mi je lakše sad kad sam pročitala i vaše muke...ali sam i razočarana da onaj tko smišlja novu verziju,napravi zapravo stariju od one koju smo imali,jer mislim da je daleko više ljudi koristilo komp prije nego sad....samo se nadam da će netko reagovati prije nego upropasti cijelu stvar,jer ima i drugih zajednica koje se usavršavaju za razliku od naših dragih krpica,koje izgleda idu u pogrešnom smijeru.... :-( :-/ :-~
2016 02 01
> wizardica: > Ni ja nemam broj kod razgovora...možda smišna misli na broj objavljenih postova koji se prije vidio ispod nicka svakog korisnika...?! Toga isto nema. Broj posteva sa novom stranicom je ukinut...ali broj razgovora na kompu..tj laptopu je vidljiv...na mobu ne...a to ovisi o vasem pregledniku... Ja na kompu u gornjoj traci imam lijepo napisano u desnom kutu...pozdrav kao prije..omiljeni....i razgovori...a u zagradi se crveni broj razgovora... Samo nemam kolekcije svoje... A na mobu moram posebno ulaziti u malu personu da vidim jel ima sta novo u inboxu...hehe
2016 02 01
E to imam na kompu Brdo - broj razgovora (to je broj internih poruka razmijenjenih s korisnicima). I na mail više ne dolazi sadržaj poruke, samo obavijest da imam poruku, a ni ona ne dođe uvijek :(
2016 02 02
Ni meni ne dodu uvijek na mail poruke...a na mobu nemam opciju za trazilici kao na kompu...i ne vidim razgovore....nego moram stalno provjeravati...a to bas ni nemam volje... Trebala bi stalno biti u razgovorima+refresh...ma daj...ka da sam u proslom stoljecu....unazadilo totalno... Nego jos ne kuzim kako ova verzija uspjeva u svakom pregledniku drugacije izgledati......jos to nisam dozivila....
2016 02 02
hehe Brdo...tvoja pitanja su suviše progresivna za ovu nazadnu verziju.. Svima su smajlići naravno najmanje bitni ali daj pls vidi ovaj zadnji sto je danio stavila - pa da se upucaš ravno u čelo - taj smajlić ima ili brkove ili kljove ili je dvozub ili mu sline šmrklje cure, balav do boli...živo strašilo...hjoooj!
2016 02 02
> Brdosuza: > Ni meni ne dodu uvijek na mail poruke...a na mobu nemam opciju za trazilici kao na kompu...i ne vidim razgovore....nego moram stalno provjeravati...a to bas ni nemam volje... > Trebala bi stalno biti u razgovorima+refresh...ma daj...ka da sam u proslom stoljecu....unazadilo totalno... > Nego jos ne kuzim kako ova verzija uspjeva u svakom pregledniku drugacije izgledati......jos to nisam dozivila.... Također, sve ovo navedeno i još svašta :@ Smajlići u porukama su spljošteni, kao lepinja.
2016 02 02
Cure što mislite ima li koristi da se nekom žalimo jer smo totalno svi ne zadovoljni? :-( :-/ :-|
2016 02 02
Nadam se da ima koristi :( ovo je katastrofalno... Osim toga gdje su nestale kolekcije? Uopce ih ne vidim...jeste ih nasle? I ove deformirane slike na forumu preko moba hahaha jao... nadam se da ce se to sve popraviti..
2016 02 02
Pozdrav, kako mogu naznačiti i prodaju i zamjenu kada stavljam novi artikal ? Meni želi samo jedno od toga odabrati :/
2016 02 03
Sve je prijavljeno!
2016 02 03
Samo dvije stvari me jako smetaju - ne mogu primati , otvoriti niti slati poruke - ne mogu dodati novi artikl......ma uopće se neće pokrenuti ta opcija......kak da je sve zabetonirano... A to mi je bitnije od bilo čega na ovim krpama i molim da se i to uzme u obzir.
2016 02 03
pozz, od prije par dana kada su se krpice same prebacile na novi izgled (jer sam do samog kraja bila na starim krpicama) izbrisani su mi svi razgovori i ne mogu čitati što mi je tko napisao iako vidim da je u inbox stigla poruka, dakle kada otvorim razgovore sve je prazno i piše: OBRISANO. Što da radim na krpicama ako ne mogu vidjeti poruke članica ??????
2016 02 03
skužila sam zašto neće dodati novi artikl ni kad sve ispunim.. slike artkla se još učitavaju iako se vide, na slici su crtice kao znak učitavanja...a to zna potrajatiiii...
2016 02 03
> Arwen7: > pozdrav! Zašto ne mogu stare artikle editirati? Sva polja popunim i izmjene neće spremiti. Jel imao tko sličan problem? Hvala zbog krivih i lažnih tagova.čudno kaj ti još nisu obrisani artikli
2016 02 03
hvala, upravo sam skužila, pobrisala tagove i bez problema snima...gledam sad neki su i nestali...joooj :,'(
2016 02 03
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 33