Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Nove krpice uopće ne znaju pretraživati svoje stranice :-( Danas sam raspoložena za kupovinu odjeće, pa sam otišla na stranicu "odjeća" i uključila sam filtar "42", a krpice su mi odgovorile da " Artikl nije pronađen". Znači da ili na krpicama nema niti jedan odjevni predmet vel. 42 ili uopće nisu pretražile artikle po zadanom ključu :-(. Pretražiti mogu po veličini tek kad "uđem" u neku kategoriju (npr. prsluci), ali ja danas ne znam da li baš želim kupiti prsluk nego bi htjela browsati po svoj odjeći... Nadalje, interesira me odjeća koja je tek oglašena na stranici. Kako dobiti "najnovije" ponude? Zašto ne postoji redoslijed pretraživanja (od najnovijeg prema starijem, od jeftinijeg prema skupljem itd.)? Pretraživanje po tagovima baš i ne radi. Krpice mi predlože postojeće tagove koji nemaju previše smisla... npr. želim vidjeti crvene cipele. Uđem u cipele, otvori meni sa tagovima i ne mogu upisati crveno, nego moram odabrati jedan od ponuđenih tagova. Iz toga proizlazi da ćemo na krpicama moći prodati samo one stvari koje kupac izičito traži (npr. monsoon jakna plava), jer su ovako jako male šanse da "naleti" baš na našu ponudu.
2016 01 31
Usput, kad već upisujemo brand kod dodavanja novih artikala, zašto nema pretrage po brandovima?
2016 01 31
Kosjenka i aaliyah - napisale ste sve što i ja mislim pa samo potpisujem. Strava prava. Mogli su promijeniti dizajn stranice ali ne i postavke; time su stranicu učinili nefunkcionalnom za korisnike - meni je čisti napor išta raditi, tražiti, postavljati - bilo što činiti i uopće boraviti na ovoj stranici. To vise nije stranica mojekrpice.hr. Nije.
2016 01 31
Mene zanima jel postoji jos opcija prijavi ispod oglasa i prijavi korisnika?
2016 01 31
Baš iščitavam prijašnje postove. Admin2nd kaže: "Najnoviji artikli trenutno nisu uvedeni zahvaljujući ogromnom broju stvari koje ne spadaju na naše krpice, a koje ljudi pokušavaju prodati - navodno će uvesti posebnu rubriku za admine koji će to kao i do sad pregledavati i odobravati objavljivanje oglasa samo onih artikla koji su dozvoljeni. Ne znam, to se razvija tamo gore na sjeveru i dodatnih informacija za sada nemamo." Malo mi taj odgovor "ne drži vodu". Kakve veze ima klasifikacija stvari sa vremenom upisa ponude na krpice? To je kao da kažemo. "Ovi kolači više nisu najsvježiji zato jer u moru ima puno riba..." Što duže nešto ovdje radim, to više žalim za starim krpicama. Sada nije moguće ponuditi neki artikl na prodaju i za zamjenu. Opcija zamijeni je bila zgodna, pogotovo u ovo naše nesretno krizno vrijeme... Ovakvim pristupom, Krpice će izgubiti svoj auditorij i postati još jedan nedorečen web servis :-(
2016 01 31
> Kosjenka: > Baš iščitavam prijašnje postove. Admin2nd kaže: "Najnoviji artikli trenutno nisu uvedeni zahvaljujući ogromnom broju stvari koje ne spadaju na naše krpice, a koje ljudi pokušavaju prodati - navodno će uvesti posebnu rubriku za admine koji će to kao i do sad pregledavati i odobravati objavljivanje oglasa samo onih artikla koji su dozvoljeni. Ne znam, to se razvija tamo gore na sjeveru i dodatnih informacija za sada nemamo." > Malo mi taj odgovor "ne drži vodu". Kakve veze ima klasifikacija stvari sa vremenom upisa ponude na krpice? To je kao da kažemo. "Ovi kolači više nisu najsvježiji zato jer u moru ima puno riba..." > Što duže nešto ovdje radim, to više žalim za starim krpicama. Sada nije moguće ponuditi neki artikl na prodaju i za zamjenu. Opcija zamijeni je bila zgodna, pogotovo u ovo naše nesretno krizno vrijeme... > Ovakvim pristupom, Krpice će izgubiti svoj auditorij i postati još jedan nedorečen web servis :-( valjda zato jer se "svi žalimo" na skije,brodove,kombajne,zrakomlate i sl. stvari koje nisu dozvoljene na "mojim" KRPICAMA pa time misle doskočiti oni gore na sjeveru sa samo 1 adminom.
2016 01 31
Ovo je pljuska svima nama a posebice dugogodisnjim korisnicima. Tretirate nas ko ovce i minjate nam dizajn kako vitar puse. Uz to dizajn je nespreman za rad. Zar se ovo nije moglo USAVRSIT pa onda stavit u pogon?!!!!! Zasto se sada lipo ne mogu vratit stare FUNKCIONALNE krpe posto i vrapci na grani vide da je ovo ZALOSNO, a vjerujem da ste i vi barem malo svjesni sta ste napravili ? odnosno zasto nemamo IZBOR da sami odlucimo o dizajnu? Odgovor da ni fejs ne vraca stare verzije je banalno preglup jer fejs kada i promini verziju ona radi ko svicarski sat .. prema tome sta bi bija onda konkretan odgovor - nesposobnost, nestrucnost ili pak nebriga?
2016 01 31
usporedba fejsa i krpica hahah - tko se toga dosjetio? Fejs mijenja verzije ali osnovni dizajn ostaje prepoznatljiv, logo im ostaje jednak.. ne bace nas na novu nepoznatu stranicu promjenom dizajna..
2016 01 31
> aaliyah: > usporedba fejsa i krpica hahah - tko se toga dosjetio? > Fejs mijenja verzije ali osnovni dizajn ostaje prepoznatljiv, logo im ostaje jednak.. ne bace nas na novu nepoznatu stranicu promjenom dizajna.. Aaliyah - admin2nd je dala tu usporedbu na pitanje cure kad ce nas vratit na staru verziju .. 😂
2016 01 31
Ima li još tko problema sa ovom novom verzijom koja me ništa ne sluša? Ne mogu brisati niti mjenjati tekst na dodanim artiklima i tako postoje par radnji koje kod mene nisu u funkciji:(((( Ima li tko sličnih prblemčića? Ne sviđa mi se za sad ali se nadam da će se poboljšati....
2016 01 31
Kada mijenjaš tekst oglasa, moraš svaku rubriku i kvadratić ispuniti i ukoliko na tom artiklu imaš više od 5 tagova, moraš ih brisati - 5 ih je dopusteno. Za ostalo ne znam...
2016 01 31
e da, posebno me vizualno živcira, ali istinski živcira, što je SVE pod milim bogom podvučeno crtom.. užas
2016 01 31
Nove krpice jako loše i nefunkcionalne. Vizualno neprivlačne i izgledaju vrlo jeftino i nekreativno. Ne vidim da se išta poboljšalo, baš suprotno. Na mobitelu nemoguće za koristiti - ne otvaraju mi se razgovori, pretraživanje mukotrpno... nisam još pokušavala uploadati nove artikle, ali ni to ne funkcionira koliko sam čitala. Zbog čega onda sve to? Ako se ništa nije poboljšalo i korisnici su nezadovoljni? Zašto pogoršati nešto što je bilo dobro? Zašto uvesti verziju punu bugova prije nego je dovršena? Ne razumijem čemu sve te silne promjene koje samo otežavaju korištenje korisnicima zbog kojih ova stranica i postoji, a ne zato da plaćamo da nam oglas bude viđen i da nas se stalka. Baš sam užasnuta i razočarana. :(
2016 02 01
aaliyah - da, dizajn izgleda kao neka verzija osnovnih html i css stranica s podcrtanim slovima, samo što je tu roza (izgleda ko neka T-mobile verzija ili na kraju i stranica od HT-a), a tamo tamno plavo - Užas. Čime opet dolazimo do pitanja zašto? xD (sad još vidim da kad pišem odgovor na forumu ni smajliće ne mogu vidjeti i odabrati i kad uređujem odgovor da je zeznuto za "pohraniti") :(
2016 02 01
Kako suzit pretragu,da li uopce jos postoji ta opcija???
2016 02 01
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 33