Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Fat Burneri?

Cure da li imate iskustva s fat burnerima? Ako imate, koji ste koristili, da li je djelovao ili ne, i nakon kolko ako je? I takoder me zanima da li imate iskustva s nekim prirodnim fat burnerima tipa zeleni caj, ili mjesavina vise cajeva..? :)
2016 01 29
Ja sam pila Ella s čaj i mogu reci da sam bila u to vrijeme puno mršavija, samo ne znam je li do čaja ili povecanog unosa same tekucine jer se pije litra i pol na dan. Ali sam bila jako zadovoljna, probava mi je bila bolja.
2016 01 30
zeleni čaj,žuti čaj (rinfuza),jabučni ocat,tjelovježba i pravilna prehrana.
2016 01 30
Slim fit od pharmamed...ugodan okus..pije se 2 puta dnevno prije jela...i poveca se unos tekucine tokom dana.. Samo se pripremi cescoj posjeti toaleta.. :) Ovaj caj je dobar za probleme sa probavom...ali se ne pije onda ovaj omjer...nego max 1 put dnevno.. Cula sam da su dobre i kaktus pilule iz dm-a..
2016 01 30
čaj od đumbira i žuti su odlični isto,no bez pravilne prehrane džaba čajevi..
2016 01 30
Pravilna prehrana je najbitnija u svemu tome, a od fat burnera Thermo core :)
2016 01 30
Hvala cure :) @Ely6412 Kakva iskustva imas s thermo core-om? Jel imam kakve nuspojave? Jel tesko pada na zeludac?
2016 01 30
> AjicuL: > Hvala cure :) > @Ely6412 Kakva iskustva imas s thermo core-om? Jel imam kakve nuspojave? Jel tesko pada na zeludac? Ne preporuča se ako imaš problem sa štitnjačom, i to hipertireozu :) Ja imamo hipo i hashimoto i ništa mi zasad nije od njega:) On u biti samo nabrije i poveća energiju, ostalo moraš sama haha
2016 01 31
Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 23