Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - najnoviji popravci

Meni ništa ne štima preko računala i već skoro tjedan ne mogu učitati slike iako su ok veličine.ZAŠTO ?!
2016 02 24
još uvijek ništa od slika....... dakle????????
2016 02 24
Ne razumijem di su potkategorije...pa necu gledat svu obucu ako trazim npr. japanke...ne radi mi ni preko kompa..ostalo kolko tolko sljaka...
2016 02 25
U banani vam je site postao skroz...ne mogu uopce okretati fotke, selim se za mjesec dana i imala sam namjeru prodati pod hitno puno stvari i uopce mi to ovaj site ne dozvoljava. slike budu toliko lose rezolucije, em se ne mogu ni okrenut, em ne mogu vise od jedne ni uploadat vise...stvarno u banani vam je site eto...
2016 02 25
j.... vas vaši popravci, ovdje ne moš ni artikle obrisat više..
2016 02 25
vratite stare krpice! otkako ste ih promjenili, nisam ništa kupila, a bome ni prodala!
2016 02 25
Nazad stare krpice !!
2016 02 25
Kreteni nisu napravili back up verziju starih Krpica, dakako. Ništa od toga. A ti si Jasmina blokirana i nije mi jasno kako misliš da nisi ništa prodala ni kupila otkako je uvedena nova verzija? :/
2016 02 26
danima ne mogu unijeti prodaju artikla, jer se apsolutno ništa ne dešava kad želim uploadati i dajte molim vas posložite postove na forumima od zadnjeg postanog, a ne ovako kako je sada (koga zanma koji je bio prvi post u nekoj temi?!) nazad stare krpice!!
2016 02 26
pozdrav, ne mogu editirati postojeće artikle i ne mogu učitati nove artikle, i tako već tjednima ; koristim chrome kao tražilicu ; molim vas da mi već jednom riješite te probleme, hvala
2016 02 26
javlja mi se problem kod usluga, kada odaberem kategoriju kod posebnih artikala, nema rezultata za datum. ista stvar i preko mobitela i laptopa...
2016 02 26
> vurbicm: > > Brdosuza: > > Super Ivancice....hvala. :") Bok ja nemogu nikako naci biranje gradova niti mogu npr traziti samo kapute il haljine znaci nivdi mi se to nw pojavljuje
2016 02 27
Moze li iko meniii pomoccc znaci vev 2 mj ja nemogu i neman volje gledat krpice nemogu nikako nac ono biranje gradova znaci torbe pa ocu samo ponudu Splita, al di to mogu nacc. I isto tako kod odjece npr kapute samo
2016 02 27
> Jasmina: > vratite stare krpice! otkako ste ih promjenili, nisam ništa kupila, a bome ni prodala! hehehehe, baš sam si i ja o tome razmišljala....ništa nisam prodala od kada su nove krpice heheheheh :') :o
2016 02 27
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > od danas možete vidjeti grad na stranici sa artiklom, korisnici više neće moći raditi profile sa riječi Admin u njima :D , tagovi više neće smjeti sadržavati razmak i nešto su poboljšavane kolekcije. > Abrazos! Molim pomozite. Sve sam prokusala ali tagove i materijan neprihvaca
2016 02 28
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 15