Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Kako prevesti ove riječi na engleski?

> Uljeshura: > > matteja: > > Inače, Uljeshuri sam već nekoliko puta odgovorila na raznim drugim temama (ne dobivši ni naknadu ni obično hvala). Baš sam grozna, zar ne? > Ako se ovo dogodilo, stvarno mi je žao, ali možda sam napisala neko grupno "hvala"...? U svakom slučaju, cijenim to što ste sve pokušale pomoći i žao mi je da je rasprava otišla u krivom smjeru..:/ > Maja, ma samo je htjela pomoći, nemojmo ju napadati molim te...Pliz. > Matteja, javljanje u temu je bilo malo potcjenjivačko, ako i jesi vrhunski znalac ipak si ne smiješ dopustiti potcjenjivanje nečijeg truda ovdje da pomogne, zato si maaaaalo žacnula cure koje su se već raspisale naveliko bile..Ali ako ti prije nisam rekla hvala onda sad kažem, i pretpostavljam da je to razlog zašto se više nisi htjela truditi. :/ Razumljivo! > Odaberem najpopularnije prijedloge tih vražjih zlo-uzrokujućih prijevoda, i onda ih implementiram u jelovnik. > HVALA SVIMA KOJE SU SUDJELOVALE!! > :) :) sve pet,ja sam htjela pomoći koliko mogu. smatram kako dovoljno znam o nekim stvarima i uvijek nastojim pomoći drugima.(baz ikakve naknade). ne napadam nikoga,samo me smeta ta "umišljenost" nazovimo to tako. ono ja znam bolje i ne želim pomoći jer smatram kako svi ostali nemaju pojma i "ako netko želi moje pomoć neka i plati jer ja imam to i to,,,,bla,ba" *ebiga tko mi kriv kad nastojim pomoći ljudima di mogu bez očekivanja hvala,naknade i bilo čega.kad bi tako bilo bila bih milijunašica... ti si postavila pitanje,a "mi" obični smrtnici smo htjeli pomoći,no vidim ako je to nedozvoljeno na krpama.... Pozdrav :P
2016 02 05
isprike na nepismenosti,znam kako neke to jako smeta,no jednostavno mi krpe ne daju edit.post... kaj mogu takav je život...
2016 02 05
> matteja: > > cipelitza: > > Jedan mudar choek je dobro rekao. Kad cujes da neko volontira i radi pro bono...bjez. da ista vrijedi to sta radi mlatio bi pare i ganjao karijeru. Molim. I drugi puta. > Odličan zaključak cipelitze. Jesi li možda razmišljala o karijeri pseudoznanstvenika ili političara?? > Čini mi se da bi se odlično snašla u potonjoj profesiji: imaš jezik, hrvatski mentalitet i dovoljnu dozu neupućenosti u tržište rada i poslovne okolnosti. > Iskreno, kada čujem ovakve tvrdnje, pomislim da bi bila zaista šteta da sav tvoj mukotrpni rad padne u zaborav i bude proglašen bezvrijednim. Ta, svi znamo kako si ti vrsni stručnjak koji je izgradio nadasve uspješnu karijeru na krpicama, bez ikakvih altruističnih ispada i sl. mrlja. Šteta jedino što ta karijera i znanje ostaju samo na forumu, a nisu primjenjivi na stvarni životu; inače bih te već odavno tražila savjet kako uspjeti, tj. ostvariti veliku karijeru poput tvoje. > Eh da, i nema na čemu. ;) > Ugodan ostatak večeri! Patis od opstipacije?
2016 02 05
> matteja: > > Uljeshura: > > > matteja: > > > Inače, Uljeshuri sam već nekoliko puta odgovorila na raznim drugim temama (ne dobivši ni naknadu ni obično hvala). Baš sam grozna, zar ne? > > Ako se ovo dogodilo, stvarno mi je žao, ali možda sam napisala neko grupno "hvala"...? U svakom slučaju, cijenim to što ste sve pokušale pomoći i žao mi je da je rasprava otišla u krivom smjeru..:/ > > Maja, ma samo je htjela pomoći, nemojmo ju napadati molim te...Pliz. > > Matteja, javljanje u temu je bilo malo potcjenjivačko, ako i jesi vrhunski znalac ipak si ne smiješ dopustiti potcjenjivanje nečijeg truda ovdje da pomogne, zato si maaaaalo žacnula cure koje su se već raspisale naveliko bile..Ali ako ti prije nisam rekla hvala onda sad kažem, i pretpostavljam da je to razlog zašto se više nisi htjela truditi. :/ Razumljivo! > > Odaberem najpopularnije prijedloge tih vražjih zlo-uzrokujućih prijevoda, i onda ih implementiram u jelovnik. > Isprike još jednom zbog smjera u kojem je tema otišla, nadam se da nije ipak bila uzaludno otvorena i da ste uspjeli riješiti nedoumice u međuvremenu. > Sretno! Nadimanje? Zgaravitza?
2016 02 05
Nedomice? Pa uljeshura tek sada moze imati nedoumice... Cura lijepo pitala...a nakon svega dobila....hvalite me usta moja kada drugi nitko nece....bez pomoci... Ako znate dajte curi konkretan odgovor...lijepo je zamolila...i rekla da se ne zeli osramotiti! ,:( Btw...cure sto su se javile i potrudile pomoci...svaka cast!
2016 02 05
Znam! Hemoroidi! Ma nema sta drugo bit
2016 02 06
> Uljeshura: > Nemojte se svađati oko glupe Uljeshure. Ona je jedan veliki debeli nedepilirani Kinez koji ne zna engleski. x-) <3 > Hihi zato smo mi tu(mada nam nije struka),ti pitaš,a one kojima nije struka odgovaraju,kad ne žele one kojima je struka.... i ne govoriti kako je ulje glupa,,, no,no....to je nepristojno :P
2016 02 06
> maJa2015: > > Uljeshura: > > Nemojte se svađati oko glupe Uljeshure. Ona je jedan veliki debeli nedepilirani Kinez koji ne zna engleski. x-) <3 > > Hihi > zato smo mi tu(mada nam nije struka),ti pitaš,a one kojima nije struka odgovaraju,kad ne žele one kojima je struka.... > i ne govoriti kako je ulje glupa,,, no,no....to je nepristojno :P možda se ne slažemo u svim temama,no to nije razlog da ne pokušamo pomoći jedna drugoj gdje možemo.
2016 02 06
> cipelitza: > > maJa2015: > > > Uljeshura: > > > Nemojte se svađati oko glupe Uljeshure. Ona je jedan veliki debeli nedepilirani Kinez koji ne zna engleski. x-) <3 > > > Hihi > > zato smo mi tu(mada nam nije struka),ti pitaš,a one kojima nije struka odgovaraju,kad ne žele one kojima je struka.... > > i ne govoriti kako je ulje glupa,,, no,no....to je nepristojno :P > Tu si radi ostvarivanja karijere na krpicama. Kome ti lazes? Gdje ce ti dusha? u pakao di drugdje... :P
2016 02 06
> maJa2015: > > Uljeshura: > > Nemojte se svađati oko glupe Uljeshure. Ona je jedan veliki debeli nedepilirani Kinez koji ne zna engleski. x-) <3 > > Hihi > zato smo mi tu(mada nam nije struka),ti pitaš,a one kojima nije struka odgovaraju,kad ne žele one kojima je struka.... > i ne govoriti kako je ulje glupa,,, no,no....to je nepristojno :P Tu si radi ostvarivanja karijere na krpicama. Kome ti lazes? Gdje ce ti dusha?
2016 02 06
Meni nije jasno kako ste uopce imale hrabrosti odazvati se u ovu temu? Otvorena je samo za strucnjake...koji naravno prije javnog postanja moraju priloziti diplomu u inbox.... Ne smijes tako bezveze pomagati na forumu....
2016 02 06
> Brdosuza: > Meni nije jasno kako ste uopce imale hrabrosti odazvati se u ovu temu? > Otvorena je samo za strucnjake...koji naravno prije javnog postanja moraju priloziti diplomu u inbox.... > Ne smijes tako bezveze pomagati na forumu.... ne znam ni ja sama,ubuduće budem kod svakog posta napomenula nije mi struka no s obzirom kako.....
2016 02 06
> Brdosuza: > Meni nije jasno kako ste uopce imale hrabrosti odazvati se u ovu temu? > Otvorena je samo za strucnjake...koji naravno prije javnog postanja moraju priloziti diplomu u inbox.... > Ne smijes tako bezveze pomagati na forumu.... Posao se ne racuna. Kazimo ne karijeri! Samo volontiranje i probono. Za neuke, na crnjaka i mukte.
2016 02 06
Ma majo....pisi gdje hoces...sto hoces - odobrio Dzelo Hadziselimović! :D
2016 02 06
> Brdosuza: > Ma majo....pisi gdje hoces...sto hoces - odobrio Dzelo Hadziselimović! :D ako je đelo odobrio,onda mi je odmah lakše .... hvala ti punoooo,evo mada možda nije tvoja struka ti si mi odgovorila,hvala ti puno brdo :P :P :P
2016 02 06