Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Kako prevesti ove riječi na engleski?

Kad ne kuhaju :P
2016 02 05
> LeSock: > Kad ne kuhaju :P e pa krajnje je vrijeme da počnu. :P "ruda" kaže rukola,"đejmi roket salad" :P
2016 02 05
> matteja: > Možda jer su naučili vrednovati tuđe znanje i ne petljati se drugima u posao, kao neki. a možda i ne znaju.... i ne žele pomoći ili očekuju da im netko plati za 5 riječi,ima nas svakavih,no ipak mislim da je ovo prvo..
2016 02 05
Čekaj malo, jesam dobro shvatila? Mi nismo prevoditelji pa zato ne smijemo prevesti par riječi. Znači li to da ne smijemo davati recepte pošto nismo kuhari? Ili preporučiti kremu jer nismo dermatolozi ili pak pomoći u instaliranju nekog programa jer nismo informatičari?
2016 02 05
> matteja: > Možda su naučili vrednovati tuđe znanje i ne petljati se drugima u posao, kao neki. Da, engleski je jezik jako egzotičan i nama stran, nešto u rangu inuitskog :D
2016 02 05
> matteja: > > maJa2015: > > > matteja: > > > Možda jer su naučili vrednovati tuđe znanje i ne petljati se drugima u posao, kao neki. > > a možda i ne znaju.... > > i ne žele pomoći ili očekuju da im netko plati za 5 riječi,ima nas svakavih,no ipak mislim da je ovo prvo.. > Ispričavam se, baš sam nepristojna. Možda sam trebala navesti prije toga broj godina volontiranja i pro bono rada (uključujući prijevod i lekturu peticije jedne stranice koju nećemo imenovati). Bi li Vas to zadovoljilo i umirilo? > Kad ste se već odlučili na javnu prozivku i krive pretpostavke, možda i Vi želite podijeliti s forumskom populacijom čime se bavite (ako radite uopće) te radite li u svojoj struci ili izvan nje? Vjerujem da će i ostale zanimati zašto i koliko se određeni poslovi plaćaju, odnosno, koliko vrijede godine učenja i školovanja. moje duboke isprike ,kaj sam pokušala pomoći. uljeshura zanemari sve kaj sam ja i bilo tko napisao. btw radim u struci.i ne znam kakve to veze ima sa ičime.mislim da to nije tvoja briga . i da dobila xy poruka u inbox vezano za moju struku i pomogla i dala savjet curama. inače uljeshura ako još nisi saznala sutra pitam frendicu koja je profesor engleskoga sa diplomom,radi u struci i tu si najsigurnija... zanemari sve koje nisu prevodile peticije i kaj sve ne jer samo oni imaju pojma...bla,bla,bla.... ako je netko počeo prozivati to si ti,smiri strasti ili daj konkretne odgovore ili ne komentiraj.
2016 02 05
> matteja: > Ako Vam zaista moram objašnjavati kakve veze ima, bojim se da stvarno nećemo daleko dogurati... > Budući da sam svjesna da ova tema nije primjerena za osobnu raspravu, povući ću se sad i izbrisati komentare koji ne pomažu otvaračici teme, ali ako Vi imate potrebu za daljnjim dijalogom, slobodno se javite u Inbox i potrudit ću se razjasniti stvari rječnikom koji ćete moći pratiti. > Inače, Uljeshuri sam već nekoliko puta odgovorila na raznim drugim temama (ne dobivši ni naknadu ni obično hvala). > Za razliku od nekih ovdje, kada pomažem, sigurna sam u ono što govorim i stojim iza svojih riječi, a ne "pomažem" kao Vi ili neki drugi koji još nisu svladali osnove čitanja s razumijevanjem ili pak namjerno krivo shvaćaju stvari. > Lijep pozdrav! slažem se.najbolje obriši komentare,jer po tebi "mi" smo sve glupe jer nismo te struke. naknada?za šta?cura traži pomoć oko prijevoda par riječi.tko želi pomoći će,tko ne želi ne mora ni komentirati. ti ne znaš čitati sa razumijevanjem.očekuješ naknadu?za kaj?izdaješ račun R1 molim,za par prevedenih riječi.ne izdaješ?čemu diskusija onda? krivo shvaćam?kaj to molim te?ti si tu prozvala cure koje su htjele pomoći.ko misliš da znaš bolje,a ne tvrdim kako ne znaš onda daj bolje prijedloge.ne želiš?zašto? lijep pozdrav. :)
2016 02 05
i ne zanima me jesi li prevodila peticiju na krpama(od koje je aposolutno nikakva korist),pro bono i kaj sve ne. ako želiš pomoći pomogni. ako ne želiš čemu pametovanje?rekla/kazala.
2016 02 05
Jedan mudar choek je dobro rekao. Kad cujes da neko volontira i radi pro bono...bjez. da ista vrijedi to sta radi mlatio bi pare i ganjao karijeru. Molim. I drugi puta.
2016 02 05
baš volim kad netko obriše komentare,pa ispada kako se neke korisnice sađaju same sa sobom. x-) x-)
2016 02 05
Citiranje je golem plus na novim krpama
2016 02 05
> matteja: > Inače, Uljeshuri sam već nekoliko puta odgovorila na raznim drugim temama (ne dobivši ni naknadu ni obično hvala). Baš sam grozna, zar ne? Ako se ovo dogodilo, stvarno mi je žao, ali možda sam napisala neko grupno "hvala"...? U svakom slučaju, cijenim to što ste sve pokušale pomoći i žao mi je da je rasprava otišla u krivom smjeru..:/ Maja, ma samo je htjela pomoći, nemojmo ju napadati molim te...Pliz. Matteja, javljanje u temu je bilo malo potcjenjivačko, ako i jesi vrhunski znalac ipak si ne smiješ dopustiti potcjenjivanje nečijeg truda ovdje da pomogne, zato si maaaaalo žacnula cure koje su se već raspisale naveliko bile..Ali ako ti prije nisam rekla hvala onda sad kažem, i pretpostavljam da je to razlog zašto se više nisi htjela truditi. :/ Razumljivo! Odaberem najpopularnije prijedloge tih vražjih zlo-uzrokujućih prijevoda, i onda ih implementiram u jelovnik. HVALA SVIMA KOJE SU SUDJELOVALE!! :) :)
2016 02 05
Nemojte se svađati oko glupe Uljeshure. Ona je jedan veliki debeli nedepilirani Kinez koji ne zna engleski. x-) <3 Hihi
2016 02 05
Alo kinez. Jednu kiseloljutu i gombao. Fala )))
2016 02 05
Ma hajde uljeshura ne zamaraj se....prevedes u duhu spike naseg premijera i sve 5! :)
2016 02 05