Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Kako prevesti ove riječi na engleski?

Jedan lik na teveju je tvrdio da mu je hemoroid vidovit. Samo kazem. Ne znam jel volontirao kao vidovnjak. Hemoroid. Ne lik.
2016 02 06
> maJa2015: > > Brdosuza: > > Ma majo....pisi gdje hoces...sto hoces - odobrio Dzelo Hadziselimović! :D > ako je đelo odobrio,onda mi je odmah lakše .... > hvala ti punoooo,evo mada možda nije tvoja struka ti si mi odgovorila,hvala ti puno brdo :P :P :P :) ...sto Dzelo odobri...to je amen i zakon! ;) Kakve struke...kakvi bakrači? 8-) Edit....znam da je Dzelo odabrao....radi teme je morao odobriti!;)
2016 02 06
> cipelitza: > Jedan lik na teveju je tvrdio da mu je hemoroid vidovit. Samo kazem. Ne znam jel volontirao kao vidovnjak. Hemoroid. Ne lik. Hahaha...luda kuca! :') Hemeroidi su gadni....jos ako se upale... :') ...od vidovitosti! :') :') :') Vi cete mene ubit...bolje da trazim di je krevet! :')
2016 02 06
> maJa2015: > ako želiš pomoći pomogni. > ako ne želiš čemu pametovanje?rekla/kazala. Joj, pa ti niš ne kužiš! To ti je onaj đir- pomoći ću ti, za džabe, ali ću se onda hvalit time i vadit ti to iz guzičice koliko god mogu. nego, pitanjce...kad cure pitaju gdje mogu kupiti određenu stvar, tko je dovoljno stručan dati odgovor? Samo prodavačice koje rade u dućanu u kojem se određena stvar prodaje ili prodavačice općenito?
2016 02 06
> SaraKedavra: > > maJa2015: > > ako želiš pomoći pomogni. > > ako ne želiš čemu pametovanje?rekla/kazala. > Joj, pa ti niš ne kužiš! To ti je onaj đir- pomoći ću ti, za džabe, ali ću se onda hvalit time i vadit ti to iz guzičice koliko god mogu. > nego, pitanjce...kad cure pitaju gdje mogu kupiti određenu stvar, tko je dovoljno stručan dati odgovor? Samo prodavačice koje rade u dućanu u kojem se određena stvar prodaje ili prodavačice općenito? e vidiš sad ne znam ni sama. ja sam sad taman pred 15 minuta dala curi odgovor. no s obzirom kako se ne bavim time,ne znam jesam l smjela i imam li pojma.. po svemu samo "ONI" (zna se tko) smiju dati odgovor..no tko mi kriv kad volim kršiti pravila...demnitididitagejn :P
2016 02 06
Sad su mi pala još neka pitanja na pamet... Ako se za savjet ide školovanim stručnjacima koji su se ipak, jelte, obrazovali da nam odgovaraju na pitanja i to nam naplate. Jel bi se po toj logici onda konzultacije na faksu trebale plaćati? Bar oni studenti koji ne plaćaju školarinu. I meni moja frendica šiša šiške, ali to joj nije ni blizu struci. Onda mi ona ne bi smjela šišati šiške ili smije, ali mi ne smije naplatiti? *ebeš ga, ali ni jedan školovani frizer mi ne zna šiške napravit :(
2016 02 06
čujte cure, uopće niste u duhu krpica kakve su nekad bile! ovo je katastrofa - žena ženi neprijatelj! a trebale biste se zagrlit i gledat duge i jednoroge! eto na kakvim se temama skupljate, a one divne teme o veselju naših naroda i narodnosti propadaju.... neki će bit izvan sebe! :')
2016 02 06
Arugula je rikola - 100% 😉
2016 02 14
> valeera: > Arugula je rikola - 100% 😉 Instruiraše me da ostavim rucola na kraju. :( Menu je predan tiskari u print, i uskoro očekujem papirnato izdanje istoga. Ako se ovo ljeto neki stranci, bilo ameri, bilo talijani, bilo kinezi, zagrcnu od smijeha na terasi čitajući taj menu (meni? aaaa! :')), well, bar ćemo znati da im je to od menija a ne od hrane a i to je nešto pozitivno, šta ne. :') :') :') :')
2016 02 16
> Uljeshura: > > valeera: > > Arugula je rikola - 100% 😉 > Instruiraše me da ostavim rucola na kraju. :( > Menu je predan tiskari u print, i uskoro očekujem papirnato izdanje istoga. > Ako se ovo ljeto neki stranci, bilo ameri, bilo talijani, bilo kinezi, zagrcnu od smijeha na terasi čitajući taj menu (meni? aaaa! :')), well, bar ćemo znati da im je to od menija a ne od hrane a i to je nešto pozitivno, šta ne. :') :') :') :') Ne zamaraj se uljeshura...... A da samo znaju kako se pisao x-) ..koji prevoditelji...i koje diplome su sve bile uljucene... Super je to ispalo vjerujem...s obzirom koji je kupus ovdje nastao zbog par rijeci! ,:)
2016 02 16
1 2 3 4