Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prazan paket na tisku

sjedi doma i po cijeli dan razmišlja kako zaje nekog za rabljenu krpu. nije takvima lako s močvarom od mozga. a sve se dozna..
2016 02 13
Baš čudno, moguće da nije ni poslano ništa unutra, ili je netko ukrao ako je bilo vrijedno nešto u kutiji... :O
2016 02 13
A što kaže korisnica koja ti je poslala, kako "diše" kroz razgovor otkad si joj javila? Povratne? Slažem se s curama da ne vjerujem da bi teta na Tisku zbog krpica riskirala posao..
2016 02 13
Ako je paket lijepo zapakiran i naljepnice su uredne onda ne znam kako bi netko uzeo to nesto iz paketa i natrag vratio paket. Jedino kaj mi pada na pamet od teorija zavjere da je teta uzela sadrzaj paketa, uzela novu kutiju i lijepo ju zapakirala i ispunila novi formular hahah
2016 02 13
Ovo s tim da je teta iz Tiska uzela ne moze doci u obzir NIKAKO... Znam posto sam u Tisku radila i mama mi radi a kamera ima bar jedna tako da nema sanse. Jedino ako ti je cura doslovno prodala zrak i poslala praznu kutiju sto je najvjerojatnije jer smo vec ovdje vidjeli razne ideje i prevare....
2016 02 13
I ja sam radila na Tisku! :D wee.. tad nije bilo ni paketa ni kamera. Ma ne vjerujem da je tetu u kiosku uopće briga, vodi to pod robu ko i paletu Spritea, ali nikad ne znaš.
2016 02 13
Slazem se sa vecinom tesko da je teta iz Tiska uzela. Probaj se sjetiti, nisu djabe one naljepnice na kutiji. Bile bi potrgane da je teta otvarala. Sto ti prodavacica kaze? Dali je uopce zabrinuta za to sto se desilo? Doduse ne mora znaciti ni da je ona. Mozda je i moguce da je teta na tisku uzela sebi a tebi novu praznu kutiju zapakirala.. Zar nebi na racunu trebao biti broj paketa sifra ili nesto sto se nebi moglo tako lako isprintati nanovo?
2016 02 13
evo pitala sam kolegicu na tisku,,svaka kutija se zadužuje kao roba ,,i alo je nema na stanju one ih plačaju,,,,,uglavnom gdje je ta cura što je otvorila temu???????????????????????,,možemo i tu raspravljati,,,ali zašto se ona ne javlja,,bacila je bombu i ??????????????????????????????
2016 02 13
Od prodavača do tete i kupca postoji još par ljudi (skladište) ...tako da je svašta moguće...
2016 02 13
Moraju isplatiti protuvrijednost nadam se da si otvorila kutiju na Tisku da je prodavačica vidjela da je kutija prazna
2016 02 13
zašto bi itko išao otvarati tuđi paket bila to teta na tisku ili netko u skladištu. riskirati posao?zbog čega?uglavnom rabljenih krpica.
2016 02 13
> diplidenija: > Od prodavača do tete i kupca postoji još par ljudi (skladište) ...tako da je svašta moguće... Prodavac koji se ne javlja ili ekspedit. Teta na kiosku vrlo tesko je mogla odlijepiti obrazac koji je sada u obliku naljepnice na kutiji i zalijepit ga na drugu praznu (da bi doputovao pod sifrom pod kojom je otputovao) pa dodat ostale stikere. Sansa nula bodova. sansa da je zaprimila i u sustav zavelapraznu kutiju je tek burek stoljeca. Osim kamera tu je i zlostavljanje odozgo i leti svako malo perje bez da se icem ovakvom izlazu. Dostavljaci nemaju ambalazu. Znam sa 100% sigurnoscu kakvo tek skakanje po glavi oni dozivljavaju ako je se u prijevozu kutija na dnu uspjela mrvicu iskriviti pod teretom kutija na njoj. Ekspedit se vec voli poigrati. Meni su raskopali paket, polovicu sadrzaja ukrali,,a ostatak izvrnutih nogavica i rukava od isprobavanja na brzinu prepakirali u novu urednu kutiju. Letilo je perje. Naravno.
2016 02 13
> maJa2015: > zašto bi itko išao otvarati tuđi paket bila to teta na tisku ili netko u skladištu. > riskirati posao?zbog čega?uglavnom rabljenih krpica. Zasto ljudi kradu. Vjecno pitanje. Zasto drugi ne kradu. Isto pitanje. Rade se i vece kretenarije bez ikakvog razloga. Logicnog.
2016 02 13
Nisam ni znala da je moguće da netko pošalje prazno preko Tiska... Nikad ni na jednom kiosku nisam doživjela da meni daju kutiju da je složim i spakujem stvari unutra, nego oni to naprave, a ja ispunim papir :O
2016 02 14
Moguće je draga moja Frigga, dogodilo se i meni, kutija u kojoj je trebao bit parfem stigla prazna. Bas me zanima kako će se raspetljati situacija. Nadam se da će nam IvonaLegica u nekom trenutku obznaniti što se na kraju dogodilo ili je možda otputovala u Irsku pa nema signala. Babahhahahaha.
2016 02 14