Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prazan paket na tisku

Da li se nekome dogodilo da je stigao prazan paket na tisak? Kutija nije bila otvarana ni ostecena kada je stigla, zena ima sve potvrde da je paket poslan, s napisanim tocnim sadrzajem i vrijednosti..
2016 02 13
Meni nekad teta zna uzet vrećicu i da će ona zapakirat. I onda spakuje unutra. Ali to je teta koju 'znam' i divna je :) Možda je neka odlučila provjerit što to kupuješ za zadržala?
2016 02 13
ne vjerujem da bi sa svim onim ispisivanjem potvrdi, ljepljenjima, potvrdama o preuzimanju...itd.... tebi mogao stići prazan. znači....prazan je i poslan.... jedino mi to pada na pamet. a sadržaj i vrijednost možeš napisati što želiš.... moje tete na kiosku nikad ne provjeravaju.
2016 02 13
Iskreno ne vjerujem da bi (pogotovo danas) neka teta riskirala posao radi nekih gluposti u kutiji. Mozda se ta cura napravila blesava pa ti poslala praznu kutiju.
2016 02 13
ne vjerujemm da su joj "dozvolili" da pošalje praznu kutiju...najbolje se javiti i pošiljatelju i tisku...
2016 02 13
Da, prazan stigao- prazan poslan! A opet ne vjerujem da bi netko zapakirao praznu kutiju, jedino s vrećicom pa da u vrećici nije bilo ništa.
2016 02 13
:) :) :) :) :) čarolije....
2016 02 13
Zašto ne ,,ja sama stavljam u kutiju ,koju mi prodavačica da ,,i pakiram sa strane jer je gužva .Otkud ona zna šta sam ja stavila u kutiju,,,,sama je ljepim.Plus toga imaju najmanje 3 kamere,,,tako da neznam koja bi to za prnjke dobila otkaz.Mislim da je počela nova fora slanja ]:)
2016 02 13
> jacica: > Zašto ne ,,ja sama stavljam u kutiju ,koju mi prodavačica da ,,i pakiram sa strane jer je gužva .Otkud ona zna šta sam ja stavila u kutiju,,,,sama je ljepim.Plus toga imaju najmanje 3 kamere,,,tako da neznam koja bi to za prnjke dobila otkaz.Mislim da je počela nova fora slanja ]:) slažem se. ni moja teta na tisku ne vidi što sam stavila unutra.... mogu staviti samo papir. a ovo sa slanjem prazne kutije.... zašto ne? pogotovo ako ćeš dobiti povrat vrijednosti... u što sumnjam....ali pokušaji prevare dignuti su na neku novu razinu, čini mi se.
2016 02 13
sta je trebalo biti unutra,inače mora se napisati sadrzaj?
2016 02 13
Ja sam dobila praznu kutiju ali je bilo vidljivo da je sadržaj izvučen(radilo se o parfemskom setu) Dok mi je prodavačica predavala kutiju znala je da je kutija prazna Odbila sam preuzeti i tražila da zove nadređene što ona odbija pa sam ih zvala ja i javila šifru kioska...onda su oni nazvali nju pa mene i nakon par dana sam dobila navedeni iznos na račun.Uglavnom jako neugodno iskustvo što se prodavačice tiče ,čak je kutiju šutnula u jednom trenutku iz kioska...
2016 02 13
lp, a moze biti svasta da, ali ako je ovaj paket uredno zapakiran onda je prazan i poslan.
2016 02 13
Hm,upravo ovo šta je napisala diplidenija. Meni bi bilo sumnjivo da je paket tako lagan.Otvorila bi ga na licu mista ili odbila uzet. Situacija malo "teška"... obe strane mogu tvrdit svoje. Prodavačica da je poslala a kupac da u paketu nije bilo ništa.Sry ali kupac može tvrdit da je paket bija prazan a ne mora bit istina...Ne aludiram ništa,samo iznosim svoje skromno mišljenje ,:)
2016 02 13
Kod nas sam zatvaras kutiju tako da mi jedino pada na pamet da predmet nije niti stavljen unutra
2016 02 13
> tincica505: > Da, prazan stigao- prazan poslan! A opet ne vjerujem da bi netko zapakirao praznu kutiju, jedino s vrećicom pa da u vrećici nije bilo ništa. Bilo ih je koji su slali ciglu ili vrecicu rezanaca za juhu umjesto mobitela i tehnicke robe.
2016 02 13
1 2 3 4 5