Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prazan paket na tisku

Osoba koja radi na tisku ne otvara zapakiranu kutiju kada predajes paket za slanje, nije to carina a posiljatelj moze napisati sta ga je volja pod rubriku vrijednost i sadrzaj paketa..ocito je namjera bila da se prevari kupac i da se dobije na vremenu, sto sve govori o profilu osobe koja se tim sluzi..
2016 02 17
Na mojim tiskovima tete,gospode, su veoma ljubazne i uvijek pakiraju pred mojim ocima, tako da u mom gradu nema nikakvih problema. Znala sam slati paket od 6 kg i sve je prošlo u najboljem redu.
2016 02 18
Drage moje, IvonaLegica nije ona koja je dobila prazan paket, prazan paket sam dobila ja od nje. Naime, prije tjedan-dva sam kupila od Ivone parfem po cijeni od 190 kuna i nakon dva dana na Tisku me dočekao potpuno prazan paket. Odbila sam potpisati i preuzeti te sam sve prijavila Tisku. Kontaktirala sam i Ivonu te tražila objašnjenje. E tek tad sam se šokirala, naime parfem nije njen već od neke njene poznanice - Tamare Muslek. Prilikom dogovaranja ja nisam znala da parfem nije njen niti da Tamara Muslek postoji. Novac sam uplatila Ivoni i onda je ona prebacila novac Tamari, navodno. Paket je poslala Tamara Muslek. Potpuno sam izgubila strpljenje i odlučila ostaviti negativan komentar Ivoni jer ona sebe uopće ne smatra odgovornom za ovu situaciju i odbija vratiti novac. Cijelo vrijeme se poziva na Tamaru, a ja nisam uopće znala da ta osoba postoji i NISAM SE S NJOM DOGOVARALA. U ovu sedmicu dana naslušala sam se svega počevši od toga da je dotična upravo sletila u Irsku kod sestre, da je siromašna studentica koja je samo htjela pomoć dotičnoj Tamari da proda parfem jer se ova kao ne snalazi najbolje i nema mi odakle refundirati štetu. Slala mi je prepiske između nje i Tamare i čak u jednom momentu mi govori da smatra da se radi o prevari jer je nju Tamara blokirala na Facebooku u međuvremenu. Uglavnom drage moje smatrate li vi da Ivona meni treba vratiti novac i dalje riješavati probleme s Tamarom bez mene??? I da stvar bude gora već dva dana mi se uopće ne javlja. Rekla sam joj ukoliko se novac ne pojavi na mom računu do petka da ostavljam negativnu i pišem na forumu, sačekala sam do nedjelje dajući joj šansu da se barem javi, no međutim ništa.
2016 02 22
> MorskaSirena27: > Drage moje, > IvonaLegica nije ona koja je dobila prazan paket, prazan paket sam dobila ja od nje. Naime, prije tjedan-dva sam kupila od Ivone parfem po cijeni od 190 kuna i nakon dva dana na Tisku me dočekao potpuno prazan paket. Odbila sam potpisati i preuzeti te sam sve prijavila Tisku. Kontaktirala sam i Ivonu te tražila objašnjenje. E tek tad sam se šokirala, naime parfem nije njen već od neke njene poznanice - Tamare Muslek. Prilikom dogovaranja ja nisam znala da parfem nije njen niti da Tamara Muslek postoji. Novac sam uplatila Ivoni i onda je ona prebacila novac Tamari, navodno. Paket je poslala Tamara Muslek. Potpuno sam izgubila strpljenje i odlučila ostaviti negativan komentar Ivoni jer ona sebe uopće ne smatra odgovornom za ovu situaciju i odbija vratiti novac. Cijelo vrijeme se poziva na Tamaru, a ja nisam uopće znala da ta osoba postoji i NISAM SE S NJOM DOGOVARALA. U ovu sedmicu dana naslušala sam se svega počevši od toga da je dotična upravo sletila u Irsku kod sestre, da je siromašna studentica koja je samo htjela pomoć dotičnoj Tamari da proda parfem jer se ova kao ne snalazi najbolje i nema mi odakle refundirati štetu. Slala mi je prepiske između nje i Tamare i čak u jednom momentu mi govori da smatra da se radi o prevari jer je nju Tamara blokirala na Facebooku u međuvremenu. Uglavnom drage moje smatrate li vi da Ivona meni treba vratiti novac i dalje riješavati probleme s Tamarom bez mene??? I da stvar bude gora već dva dana mi se uopće ne javlja. Rekla sam joj ukoliko se novac ne pojavi na mom računu do petka da ostavljam negativnu i pišem na forumu, sačekala sam do nedjelje dajući joj šansu da se barem javi, no međutim ništa. tko je slao paket? ivona ili tamara?
2016 02 22
Pa pise, iva. Prodaju je dogovarala i uplatu primila cura s nickom ovdje, a sad dize ruke od odgovornosti pod opravdanjem da je vodurinu slala neka tamo hanuma s kojom je ona dogovarala biznis na fejsari, tamara. Meni posve nejasno kako ti padne na glavu ideja svojim imenom odgovarat za predmet koji salje tamo netko koga ni ne poznas vec ti se ucinilo sjajnom idejom bit toj osobi posrednik na krpama. Ko da je ta druga neupucena i ne bi imala svoj nick ovdje i prodavala sama da nema cake. Prodavat predmete koje nisi ni vidjela uzivo kamoli da ih imas u posjedu. Mjesto joj je na crnoj listi. Toj kojoj si pare dala. Inzistiraj na svojim novcima a ona neka s tamarom boj bije do mile volje. Ti si deal imala s njom u kojem ona nista od ove kuhinje s drugom nije tebi rekla, pa da moze reci pristala si sad se przi.
2016 02 22
Piše cura gore da je paket poslala Tamara. Tj tko je slao paket napisao je Tamarine podatke, možemo i tako. Nezgodna situacija, slažem se s Cipelitzom, ako je uplaćeno pokretačici teme, s njom to rješavaš.
2016 02 23
Tak je. Ti ganjas nju a ona ganja tamaru. Nazalost skupa skola za nafciti da se ne garantira ni za ljude koje znas kamoli nepoznate.
2016 02 23
naravno da je ivonalegica odgovorna..tamara ili tko god bio ortak iz sjene je nebitan-onaj s kim se posao ugovorio i kome se platilo je odgovoran..meni je jos najjace od svega ako dobro kuzim pricu-novac je sjeo ivoni na racun a ona je instant brzinom prebacila na racun doticnoj tamari dok kupac nije ni potvrdio da je zaprimio paket...ono 'profesionalno' samo tako...
2016 02 23
KejttheGreat - točno to. Posrednik ima određenu funkciju koja ovdje nije ni ispunjena...
2016 02 23
> MorskaSirena27: Paket je poslala Tamara Muslek. pa da, cipe, piše da ga je poslala Tamara. a, u prvom redu piše "IvonaLegica nije ona koja je dobila prazan paket, prazan paket sam dobila ja od nje" otuda moje pitanje. ivona svakako odgovara, čim se gurala da bude posrednik i njezin odnos s Tamarom se krajnjeg kupca uopće ne tiče. ali ako je tamara slala paket, onda ga ivona nije mogla praznog poslati, nego tamara. prema tome - obje na crnu listu. jer utvrđivati tko je motao bočicu, čija je ideja bila i slično je bullshit. a ivona neka pripazi drugi put za koga odgovara i čije novce prima. Morska sirena - stavite podatke ivone na crnu listu, a tamara je već tamo.
2016 02 23
Docim je Ivona odlucila biti posrednik ona i odgovara. Mogla si obavjestiti bar curu ranije da nije tvoje. Jer taj parfem nisi fizicki imala kod sebe. Neznam dali si uzimala od te Tamare provoziju ili neznam ti ja sta ali moras znati rizik ovakvih stvari i preuzeti odgovornost. Koliko si ti znala ta Tamara je mogla poslati i vrecu pijeska. Ti si njoj dala pare i sad jbg cura isparila.
2016 02 23
Pa da točno tako Cipelitza. Da se razumijemo da je u iti jednom momentu bilo govora o Tamari ja se ne bih upuštala u ovo i zahvalila bi na ponudi jer bi mi bilo sumnjivo. I sad, sve i da Ivona ne laže to nije moj problem, ona je ta koja mora preuzeti odgovornost i ako treba platiti iz svog đepa jer ovako ona je htjela kao pomoć Tamari koja se ne snalazi ka da je Ebete. I sad ta njihova dobročinstva plaćam ja iz svog đepa, pa nije ovo humanitarna organizacija. Na pomoć Tiska uopće ne morate računati oni se fino ograđuju izjavom da njihovi radnici nemaju uvid u sadržaj paketa i time je nemoguće utvrditi da li je parfem uopće poslan. I sad, šta to znači da nesmetano možemo prodavati zrak po jako skupoj tarifi gdje će Tisak uredno uzimat svoj dio kolača bez ikakve namjere da utvrdi što se dogodilo. S obzirom da je Tamara također reklamirala isporuku ispada da je NETKO iz Tiska maznu parfem, ali Tisak se to uopće ne tiče. I sad kome vjerovat? Ja više ne namjeravam dogovarat pošiljke Tiskom jer im ne mogu vjerovat, pošti još manje, tako da jedino ako se uspijem dogovorit osobno uspijem ako ne Bogu hvala.
2016 02 24
Pa da točno tako Cipelitza. Da se razumijemo da je u iti jednom momentu bilo govora o Tamari ja se ne bih upuštala u ovo i zahvalila bi na ponudi jer bi mi bilo sumnjivo. I sad, sve i da Ivona ne laže to nije moj problem, ona je ta koja mora preuzeti odgovornost i ako treba platiti iz svog đepa jer ovako ona je htjela kao pomoć Tamari koja se ne snalazi ka da je Ebete. I sad ta njihova dobročinstva plaćam ja iz svog đepa, pa nije ovo humanitarna organizacija. Na pomoć Tiska uopće ne morate računati oni se fino ograđuju izjavom da njihovi radnici nemaju uvid u sadržaj paketa i time je nemoguće utvrditi da li je parfem uopće poslan. I sad, šta to znači da nesmetano možemo prodavati zrak po jako skupoj tarifi gdje će Tisak uredno uzimat svoj dio kolača bez ikakve namjere da utvrdi što se dogodilo. S obzirom da je Tamara također reklamirala isporuku ispada da je NETKO iz Tiska maznu parfem, ali Tisak se to uopće ne tiče. I sad kome vjerovat? Ja više ne namjeravam dogovarat pošiljke Tiskom jer im ne mogu vjerovat, pošti još manje, tako da jedino ako se uspijem dogovorit osobno uspijem ako ne Bogu hvala.
2016 02 24
Sorry IvaLorena na konfuziji, u prvom redu sam spomenila da sam ja dobila prazan paket od IvoneLegice jer de facto jesam uzimajući u obzir da sam s njom pregovarala, nju smatram odgovornom. Tamara čije ime se nalazi na Tisak paketu je za mene potpuno imaginarna osoba, od kud znam da uopće i postoji, niti sam s njom bila u kontaktu niti sam mogla do nje doći saznavši nakon svega da je parfem zapravo njen i da je Ivona posrednik. Ime cure je Ivona Rosić i ja je sad pozivam da makar pošalje sliku transakcije između njih dvije pa da bar dokaže da je stvarno prebacila novac Tamari.
2016 02 24
Tako je. Tebi novac mora vratit ona kojoj si uplatila. I nemas se kaj dat zamarat pricom koja ti nije plasirana bila kad je za to bilo vrijeme. Ona duguje tebi. A jel ko kako i koliko duguje njoj je njezin problem s tom osobom.
2016 02 24