Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Babinje ...molim za neku ideju

Ovako drage moje,prije par dana sam postala po prvi puta TETA :") ...jedina sestra koju imam je dobila malu princezu <3 <3 ...sada molim za pomoć,šta pokloniti za babinje..... dajte svoje prijedloge jer stvarno neznam šta bi jer imaju sve :P hvala Vam svima na pomoći
2016 02 14
Hvala puno..imat ću to na umu :)
2016 02 14
Ja uvijek volim kad idem u babinje , osim bebici, kupiti neki poklon i bebinoj mami 😀 I bas se trudim odabrati nesto sto bi ona stvarno voljela i htjela imati ili neki skuplji komad sminke sto si ona sama ne bi kupila
2016 02 14
takoder bebicinoj mamici neku sitnicu obavezno od melema do bilo cega sto majka voli, da se i nju obraduje i misli i na nju :) a bebici uvijek neki slatki kompletic, neka potrosna stvarcica .. nebitno.. seka ce biti zadovoljna sa svime ! :)
2016 02 14
Hvala svima...robice ima na pretek,sve smo kupili već unaprijed...neće stići sve ni nositi :D .....svakako ću se potruditi naći nešto ali se bojim da joj se neće svidjeti....
2016 02 14
Malo je teška što se tiće stvari opčenito pa je teško udovoljiti i pogoditi ispravno jer smo različite u potpunosti što se tiće ukusa svega ,:(
2016 02 14
Najbolje da je pitaš što joj treba. Ja sam rodila prije dva mjeseca i sestra mi je kupila viper/ležaljku za bebu. Ako joj baš ništa konkretno ne treba onda bon za muller/dm pa neka kupi sama što joj treba.
2016 02 14
E da...bon je super ideja...ja sam svojoj kumi uzela bon pa smo skupa otisle u shopping da malo udahne zraka kad je beba malo porasla...bilo nam je odlicno 😉
2016 02 14
svi nose za bebu i odjednom imaš hrpu novih stvari, a novorođenče za par mjeseci već i do 2 broja naraste....radije nešto za mamu, a ako se bojiš odabrati - daj joj poklon bon iz omiljenog dućana ili - spa tretman od glave do pete. možda cijeli vikend? ne možeš pogriješiti 8-) :) joooj, i ja bih tako neštoooo
2016 02 14
Ha ha ...svi bi mi malo nesto za sebe....nije lose....moram i bebi i njoj naravno....to su moje cure... :) A i tatu nesmijem zaboraviti.... ,:(
2016 02 14
S obzirom da ti je sestra, možda da ju stvarno pitaš ako joj nešto treba ili si baš jako želi. :) Ja bi bar tako. :) I možda da joj kupiš nešto za uspomenu od nakita ili tako nešto. :)
2016 02 14
možda nešto za uspomenu? ja pravim pločice uspomena, radila sam i kutije, ali zbog nedostatka vremena polako se prestajem baviti time..ako želiš mogu preporučiti neke žene na fejsu koje prave
2016 02 15
Hvala svima,budem je pitala šta treba ,to je možda najbolje...da ipak nekupim nešto neprikladno ili bez bezveze :P ...hvala na svim prijedlozima,neću si razbijati glavu neka kaže i to je najblje..pusa svima i još jednom hvala :")
2016 02 15
Jučer bili u babinjama...ipak se odlućila za ljuljačku/njihalicu i još nekih sitnica :") ...seka bila oduševljena.....hvala svima na pomoći,puno ste mi pomogle <3 <3
2016 02 16