Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Ma proći će, južina mislim :) Samo ko će meni vratit temu o Cipinom sexovanju :) Cipe, vrati se, samo mi ti možeš pomoć <3
2016 02 17
> Brdosuza: > Ubuduce kada bude aktivno na forumu..vise necemo u opskrbu kokicama...nego sodom...i to na kile! :') Iskljucivo medicinska iz ljekarne jer je kuhinjska otrov za pit!
2016 02 18
Tema o sexsanju nije imala ni jednu cijelu stranicu, a ustanovljeno je da je cipelitza takva zbog sira.
2016 02 18
znala sam da je stvar u siru.... Vjerojatno je temu otvorio netko od "mišova" ;)
2016 02 18
Ne treba taložit otrove, onda sve ode u disbalans!! Ma.
2016 02 18
Pošto je naslov teme: Admine, molba - željela bih da Admin2nd napiše posjeduje li fotografiju ili ikakav stvarni opipljivi dokaz da je LellaEna, kako stoji u obrazlozenju, blokirana jer je, citiram: "viđena kako robu kupuje na kile"...?!? Ma svaka cast adminka...da li si nam time dala odriješene ruke da s takvim jalovim "dokazima" prokazujemo druge...da ti napisemo takav navod za neku korisnicu, na temelju te naše izjave bi ju blokirala?!?!?! Ma nije bitno hoćeš li odgovoriti ili ne - ja uvijek spominjem i zalažem se princip - i samo me princip, kriterij, objektivna činjenica zanima. Ako je pak ovo modus operandi za dežurne zviždačice - neka nam to bude jasno dano do znanja.
2016 02 18
To wizardica! Recite Vi njima. ;) I mene zanima isto. Postoje li neki inkriminirajući dokazi (slike, snimke, računi, dileri, skrivena kamera, jel vaga bila ispravna? ...itd... :D ) ili je sve samo rekla-kazala? Ove su čistke gore od Staljinovih! Sorry admin ali kaj je previše je previše. Ja sam čula za jednu da kupuje na Hreliću i preprodaje. Ak ti šapnem hoće li ista biti blokirana samo na temelju mojeg saznanja? A one koje su opravdano blokirane i trajno uklonjene i dalje slobodno operiraju pod novim, ne znam kojim po redu, nickovima. Naravno, pravda se dijeli po inboxima, dojavama, ženskom zloćom kojoj nema ravne, sipanjem žuči i gorčine po svima i svemu.
2016 02 18
Navodno su vidli i Gospu u Međugorju. Pa ti sad budi pametan! ;)
2016 02 18
ovo s LelaEnom me baš zaintrigiralo , a tek sexualni život jedne Cipe - živjela Cipe.... :") šta je bilo sa LelaEnom, neš sam propustila...???
2016 02 18
Don't mind me. Ja sam tu s jedrilicom. Cipim sisovnjak mi jedro...
2016 02 18
> neboderka: > ovo s LelaEnom me baš zaintrigiralo , a tek sexualni život jedne Cipe - živjela Cipe.... :") šta je bilo sa LelaEnom, neš sam propustila...??? blokiralo ju na konto dojave da je, pazi ovo, "vidjena da kupuje artikle na kile". sad gledam da je admin na konto te blokade popio i mlohavi palac - neg povratnu. pa nek ja ondak pitam el mogu ja tvrdit odgovorno da jedna i dalje preprodaje djidje baje s ibeja/alija pod vlastiti, paz ovo, rucni rad? jer to tvrdim posve odgovorno. do nedavno su i slike tih rucnih radova bile skinute kinezima s ibeja. pa sad, pravila vrijede za sve, ili mozda ne?
2016 02 18
Pozdrav, nova sam... malo sad gledam stranicu i artikle i tak ... i vidim npr. osoba stavila novi artikl prije recimo 5 dana a već ima preko 3000 pogleda pa mi nije jasno kako..s obzirom da ni artikl nije neka senzacija .. a i svi ostali artikli stavljeni prije par dana broje poglede u stotinama i tisućama.Vidim ovdje neke zanimljive profile sa super cool stvarčicama postavljene su npr.prije dva, tri mjeseca i imaju 100, 2oo kako koji pogleda? Pa onako, čisto neko objašnjenje ako netko ima?
2016 02 18
Vjerojatno je osoba preko sms poruke zatražila da mu artikl bude istaknut i zato ima toliko pogleda.
2016 02 18
> Nniixx: > Vjerojatno je osoba preko sms poruke zatražila da mu artikl bude istaknut i zato ima toliko pogleda. Jesam plavuša , prava , prafcata i da me pljusneš , ne kužim kaj si ti sad provalila . ,:)
2016 02 18
> Winxica: > > Nniixx: > > Vjerojatno je osoba preko sms poruke zatražila da mu artikl bude istaknut i zato ima toliko pogleda. > Jesam plavuša , prava , prafcata i da me pljusneš , ne kužim kaj si ti sad provalila . > ,:) Winx, vjerujem da misli na krunu i plaćanje za istaknuti artikl :D
2016 02 18
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 27