Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> Brdosuza: > > NomadOrganic: > > Nom,nomm... buđola > > Nego, nisam upoznata ni sa kupilicom na kile, ni sa ebay rukotvorkom, ali pratim razvoj situacije > LellaEna je "videna"...a Fashionholic (tako nesto nick...ispravite me)...je ebay zena... Aha, thnx
2016 02 18
> wizardica: > boook svim pametnim, zbrojenim i mislećim glavama ovdje :) > Upravo to što ste apostrofirale sve vi, užasava i mene - anonimne ili kakve god DOJAVE da smo negdje vidjeni pa potom osudjeni i preko noći strijeljani....????!!!! > Ja opet i iznova ponavljam - zaista nije u pitanju odredjeni korisnik kojemu je odrubljena glava već NAČIN, PRINCIP, KRITERIJ sam - po to je krpičarska lobotomija. > Znači, netko kratke pameti, brzog prsta i dugog jezika PROKAŽE nekoga i do jutra prokazani Pedro visi...?! > Nisam mislila da cu ovdje dozivjeti niti ovakva adminkina biserna objasnjenja. *EDIT: Pisem iznova jer mi je otišlo pola komentara* Adminka, ima li u tebe zrna mudrosti makar u tragovima kada daješ ovakva objasnjenja i činis ovakve parcijalne zahvate?!? Koji ti je ovo već autogol - brojiš li ih? Mreža ti je puna, prošupljila...vrhunac krpičarske lobotomije. Pitala sam LelluEnu izravno i pazi ooooovooooo - vjerovali ili ne - adminkino objasnjenje za blok je ovo: DOBILA JE DOJAVU DA JE VIDJENA U SECOND HAND SHOPU!!!!!!!!!! O tempora, o mores... Jbg, viđena sam i ja, hoces me zblokati adminka, aaaallloooooo? Svatko od nas je ponekad doplazio do shs - stp je ovo - Big Brother s nadzornim kamerama?!? Pazi gdje se krećes...mozes biti VIĐEN i preko noći odstrijeljen...neš ti dokaza.....majkomila, ne verujem da se ovo dogadja. Znam, cipelice sto govoris - s alija, ebaya, asosa whatever se šverca štogod i te normalno obitavaju ovdje i govore da je taj nakit njihov ručni rad. To objasnjenje je melem za adminkine oči i uši. Blago njoj. Ako netko opravdava ovakav način i kriterij (i ja uvijek ponavljam, ne radi se o osobi već o principu!) - ima žešći propuh među ušima. A vi zviždačice, amebe i kokoši brzog prsta, kratke pameti i dugog jezika - ma nemojte se omesti niti oklijevati - dajte nas prijavite sve odreda. Milosti od vas ne tražimo niti bismo vam ju dale. Amen.
2016 02 18
> SaraKedavra: > Mene samo zanima kako je došlo do toga "viđena". Ono što navodi moj zdravi razum je, ako je zbilja istina da je "viđena", da ju je otkucala osoba koju privatno zna, preko krpica ili ispijanja kava na cvjetnom, nebitno. U redu mi je javiti adminu kad se naleti na profil sa slikama s neta, naručivanjima, preprodajama i inime, ali da se međusobno slijedimo IRL pa otkucavamo adminima, malo mi je to, onako...OZNA sve dozna? > Moj stav je i dalje isti za sve preprodavačice- i za one koje zarađuju kunu po artiklu i za one koje zarađuju 100 kn, ovdje im nije mjesto i podržavam micanje takvih. Da ne bi bilo da leluenu branim ili opravdavam iz nekih razloga, bilo da je preprodavačica ili ne, a ostale ne. Jok sine. Jos smjesnije. Ak je vidjena da kupuje, na blagajni placa artikle koje je tu oglasila, onda je to morao biti netko tko je stajao iza nje u istome redu. Red je da se i tu osobu blokira.
2016 02 18
Ju! Bila sam prekjučer u second shopu... valjda me nitko nije vidio. :O
2016 02 18
boook svim pametnim, zbrojenim i mislećim glavama ovdje 😃 Upravo to što ste apostrofirale sve vi, užasava i mene - anonimne ili kakve god DOJAVE da smo negdje vidjeni pa potom osudjeni i preko noći strijeljani....????!!!! Ja opet i iznova ponavljam - zaista nije u pitanju odredjeni korisnik kojemu je odrubljena glava već NAČIN, PRINCIP, KRITERIJ sam - po to je krpičarska lobotomija. Znači, netko kratke pameti, brzog prsta i dugog jezika PROKAŽE nekoga i do jutra prokazani Pedro visi...?! Nisam mislila da cu ovdje dozivjeti niti ovakva adminkina biserna objasnjenja. Adminka, ima li u tebe zrna mudrosti makar u tragovima kada daješ ovakva objasnjenja i činis ovakve parcijalne zahvate?!? Koji ti je ovo već autogol - brojiš li ih? Mreža ti je puna, prošupljila...vrhunac krpičarske lobotomije. Pitala sam LelluEnu izravno i pazi ooooovooooo - vjerovali ili ne - adminkino objasnjenje za blok je ovo: DOBILA JE DOJAVU DA JE VIDJENA U SECOND HAND SHOPU!!!!!!!!!! O tempora, o mores... Jbg, viđena sam i ja, hoces me zblokati adminka, aaaallloooooo? Svatko od nas je ponekad doplazio do shs - sto je ovo - Big Brother s nadzornim kamerama?!? Pazi gdje se krećes...mozes biti VIĐEN i preko noći odstrijeljen...neš ti dokaza.....majkomila, neeee - ne verujem da se ovo dogadja. Znam, cipelice sto govoris - s alija, ebaya, asosa whatever se šverca štogod i te normalno obitavaju ovdje i govore da je taj nakit njihov ručni rad. To objasnjenje je melem za adminkine oči i uši. Blago njoj. Ako netko opravdava ovakav način i kriterij (i ja uvijek ponavljam, ne radi se o osobi već o principu!) - ima žešći propuh među ušima. A vi zviždačice, amebe i kokoši brzog prsta, kratke pameti i dugog jezika - ma nemojte se omesti niti oklijevati - dajte nas prijavite sve odreda. Milosti od vas ne tražimo niti bismo vam ju dale. Magarac bio tko me ne prijavio!!!!!!!! Amen.
2016 02 18
Nes ti brzih jezika. Sta javno ne iznesu sto imaju? Nego kusur ostavljaju po inboksima. Ovo je ozbiljna optuzba i ne vidim razloga da ju autor iznese javno i iza nje stoji. Kako kaze wizz, ovdje je rijec o principu. Ne o korisnicama.
2016 02 18
> NomadOrganic: > Ju! Bila sam prekjučer u second shopu... valjda me nitko nije vidio. :O A ja jos cekam da me andrea odvede do hrelitja. Sunce joj zarko. Samo obecaje. Kme
2016 02 18
> cipelitza: > A ja jos cekam da me andrea odvede do hrelitja. Sunce joj zarko. Samo obecaje. Kme Pazite samo da vas netko ne vidi! ,:)
2016 02 18
Ima ovdje cijeli ocean top članica krpasellerica koje su LATENTNI preprodavači - donedavno su imale po 10 -15 istih artikala raznih veličina i sve ih istovremeno oglasavale - upozoravale smo na to ranije - malo su modificirale oglase pa prodaju robu šire obitelji i cijelog kvarta (jbg) - toliko su očigledne preprodavačice - kreni adminka od samog vrha ako je o dosljednosti riječ - može....?
2016 02 18
isprike na dvostrukim postovima - piše pa briše pa i ja pišem iznova jbg, sve je ovdje dvostruko...naročito kriteriji ja zaista ne prosudjujem da li je u pitanju preprodaja ili ne - nju vidim na isti način kako ju svi tu vidite - ma preočita je kod nekih koji tu neometano ordiniraju - princip je huškački, izdajnički, kukavički, dželatski, neopravdan, neobrazložen - prijeki sud na bazi dojava....ovo je 2016. godina...!!!
2016 02 18
> NomadOrganic: > > cipelitza: > > A ja jos cekam da me andrea odvede do hrelitja. Sunce joj zarko. Samo obecaje. Kme > Pazite samo da vas netko ne vidi! ,:) I sto je vaznije, pazit cemo da slucajno o tih sta nas gledaju nista ne kupimo!
2016 02 18
Idete sa bemvejom od kitkat?
2016 02 18
Evo negativne za Admin2nd - napisala LellaEna...*ebena dojava iza 21 h?!? Gestapo, uveden je noćni sat?.Propusnice?...wtf....božemesacuvajjadnu ovog horora krpičarskog... 13 sata Blokirana sam nepravedno!Optuzujete me za nesto sto apsolutno nije istina! Niste mi dali mogucnost odgovora na vasu poruku, sto zaista nije uredu! Vi ste primili dojavu u 21h da sam viđena u secondhand trg.? Sto ja opcenito ne smijem uci u trg.sa polovnom robom,ako prodajem ovdje na krpicama, nisu vam dojavili kad sam bila u Portanovi,New Yorkeru,Zari, Bershkoj, to je nebitno?Optuzite me bez dokaza-kleveta!Blokirate profil,novci propadnu koji su uplaceni kupujuci VIP clanstvo,ne samo meni, vidim mnogima,povodite se za drugima, ljubomornim ispadima i laznim dojavama,otimate ljudima kruh iz usta,optuzujete bez ikakvih dokaza, sto je ovo, CIRKUS!? A prije svega, postivam SVA VASA PRAVILA navedena ovdje, pogledajte moj profil te procitajte svoja pravila. Hvala jos jednom puno na svemu! Ne bodem vise u oci prvim mjestom! To je u biti i bio problem!
2016 02 18
Je vratili smo se u ono doba kada su drugi optuživali druge da su carale i da su vještice, kaj mi nismo u 21 stoljecu...Pa su ju jadnu objesile i zapalile.Vještice ne postoje- Svatko ima pravo na obranu,a i cure su u pravu
2016 02 18
jedino što bi me još na ovim krpicama moglo iznenaditi je adminkino suvislo objašnjenje, očitovanje po ovom problemu i objašnjenje kriterija po kojem se vodi u svom (ne)radu ovdje. ....... ili se još nije sastalo vijeće prokazivačica kako bi joj savjetovali što da napiše..?? nedavno se izjasnila kako za ukidanje nepravednih osvetničkih povratnih nema vremena, jer joj cure jašu po inboxu danonoćno, pa nema vremena glumiti šerifa....ali važno je da ima vremena sa svojim jadnim uvlakačicama raspredati o tome tko je, kad i gdje, viđen da kupuje robicu ...i blokirati istog po kratkom postupku). sve ostalo što imam reći na ovu temu rekle su već pametne glavice prije mene.
2016 02 18
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 27