Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

kardashianblam, jesi to ti? 😄 ne, ja sam ))))))))))))))))
2016 02 19
> Brdosuza: > Morala je sara.....jer je blokirana na forumu jucer! :) > Al ne moze sutat...(ko pisne, go.no stisne)! :D ne razumijem cemu vrijedanje ljudi na ovoj stranci jesu li ti komentari potrebni skrivate se iza ekrana i ponizavate ljude ovdje
2016 02 19
:') :') :') :') :')
2016 02 19
> hatethis: > > Brdosuza: > > Morala je sara.....jer je blokirana na forumu jucer! :) > > Al ne moze sutat...(ko pisne, go.no stisne)! :D > ne razumijem cemu vrijedanje ljudi na ovoj stranci jesu li ti komentari potrebni > skrivate se iza ekrana i ponizavate ljude ovdje Ja pisem iskreno...ako hoces zalipim sada svoju personal fotku...ako ti je lakse! Jadni su oni sto se skrivaju iza ekrana...varajuci...lazuci...a na cesti nose aureolu oko glave!
2016 02 19
A ti si hrabra iz fejk profila, kitkat...dakle, ista si kao i one koje prozivaš. Aj, odi u krevet.
2016 02 19
> SaraKedavra: > A ti si hrabra iz fejk profila, kitkat...dakle, ista si kao i one koje prozivaš. Aj, odi u krevet. bravo i ovo nije fejk profil ocito mislis da si bog koji sve zna ja nisam na nicijoj strani ovdje nego mi je odvratno ovo vrijedanje i ponizavanje drugih
2016 02 19
Ne brini KitKat...lista sa dokazom da nema uplate je u memoriji...đaba brisanje teme! :D
2016 02 19
Pardon, ja nisam bog, nego boginja! Eto, ne znaš elementarne stvari hahhhaaah Ma naravno da nije, svježe otvoren, sa ovako simpatičnim imenom, naravno da nije fejk ;)
2016 02 19
> vidi se da imas problema u zivotu i da ocito prezires kardashians ili si ljubomorna na njih :') :') oprostite, ja sam još na ovome :')
2016 02 19
> ivalorena: > > vidi se da imas problema u zivotu i da ocito prezires kardashians ili si ljubomorna na njih > :') :') > oprostite, ja sam još na ovome :') :') x-)
2016 02 19
pa e :') ufff
2016 02 19
> ivalorena: > > vidi se da imas problema u zivotu i da ocito prezires kardashians ili si ljubomorna na njih > :') :') > oprostite, ja sam još na ovome :') super objasni onda razlog zasto je pocelo vrijedanje jer osoba ima ime kardashian kao da je manje vrijedna
2016 02 19
pa čuj, zaista ne znam. nisam stigla na početak teme i kardashianka je (hrabro) obrisala svoju temu...nisam ju vidjela i nemam pojma. ja se smijem ovom tvom upisu i pitam se..paaa..tisuću pitanja :') evo recimo, koliko ti je godina i tako...
2016 02 19
Iskreno, i ne znam što da mislim o osobi kojoj je uzor obitelj kardashian.
2016 02 19
> ivalorena: > pa čuj, zaista ne znam. > nisam stigla na početak teme i kardashianka je (hrabro) obrisala svoju temu...nisam ju vidjela i nemam pojma. > ja se smijem ovom tvom upisu i pitam se..paaa..tisuću pitanja :') > evo recimo, koliko ti je godina i tako... ocito jer je pocelo vrijedanje nje iz nicega
2016 02 19
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 27