Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Od kad si ti tako pravedna...i stajes u obranu...a nije bio problem optuziti curu...dopustiti da joj se blokiraju 2 profila...uzeti paket koji je poslala (sa poklonima)...ne dati dokaz o uplati...iako je ona donijela dokaz crno na bijelo da nisi uplatila... Uplati 115 kn curi...
2016 02 19
hatethis, taj pustolov, ratnik, što strah ne poznaje! Ona je srca hrabra, ona oružjem vlada, hatethis! ( tko zna koji je ovo crtić? :D )
2016 02 19
> Brdosuza: > Od kad si ti tako pravedna...i stajes u obranu...a nije bio problem optuziti curu...dopustiti da joj se blokiraju 2 profila...uzeti paket koji je poslala (sa poklonima)...ne dati dokaz o uplati...iako je ona donijela dokaz crno na bijelo da nisi uplatila... > Uplati 115 kn curi... ne znam o kome sad pricate ?
2016 02 19
konan!
2016 02 19
> SaraKedavra: > hatethis, taj pustolov, ratnik, što strah ne poznaje! Ona je srca hrabra, ona oružjem vlada, hatethis! ( tko zna koji je ovo crtić? :D ) opet s nekim omalozavanjem mogu stviti ime koje ja zelim i sada zbog toga budem ismijavana ne znam stvarno kolko odvratni mozete bit
2016 02 19
Kaže ona koja je svojim prvim postom počela vrijeđat cipelitzu hahahhaha Teach what you preach? Lead by example? Ništa to, a? :')
2016 02 19
Nego, prije nego se jutarnja smjena probudi- daj reci jesi i ti maloljetna, čisto da znamo kakve riječi da koristimo.
2016 02 19
Ma mila kardašijanblam, nije stvar u imenu nego tebi. Nije ime ništa krivo, ali tvoje teranje "ja sam u pravu" i to derištarsko ponašanje izaziva probavne smetnje. Čitamo se ujutro umjesto kave ;) bokić!
2016 02 19
> SaraKedavra: > Kaže ona koja je svojim prvim postom počela vrijeđat cipelitzu hahahhaha > Teach what you preach? Lead by example? Ništa to, a? :') ja sam samo rekla istinu hahah
2016 02 19
Bože zašto su neka tvoja stvorenja ispala toliko glupa :,'( ?! Pljuju u zrak i dočekaju na čelo :o . Ajde, hatethis, u krpe, dosta si se sramotila.
2016 02 19
i tak
2016 02 19
Jel netko zna dali je bemve prodan?
2016 02 19
hatethis ne razumijem cemu vrijedanje ljudi na ovoj stranci jesu li ti komentari potrebni skrivate se iza ekrana i ponizavate ljude ovdje moram priznati da mi je ovo falilo. kao i nova izvješća iz cipkinog ljubavnog života :)))))))))))))
2016 02 19
cisto za one koji ne povezuju, rijec je o korisnici spomenutoj u uvodnom slovu.
2016 02 19
> cipelitza: > cisto za one koji ne povezuju, rijec je o korisnici spomenutoj u uvodnom slovu. Da...da..u pocetku sam i ja mislila da je KitKat...poslije sam tek vidila da je ova kardasijanka! :)
2016 02 19
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 27