Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

eto, baš mi nije jasno zašto je lellaena obrisala svoju temu. to je bila prilika da se čuje njezin glas, da se povede rasprava, da se objasne stvari (mislim, kad je već sama temu o tome otvorila). krenula pa se predomislila.
2016 02 21
....Okay...Hvala. :/ E jebiga. Nemam pametniji komentar.
2016 02 21
O, nisam znala da se večeras vodi ova tema - na toj Dankice, koju si linkala, stavila sam na 16. str. link ove teme - od stranice na kojoj se iste stvari spominju i ista pitanja potežu...bez suvislog odgovora
2016 02 21
Vidjela sam i to... Zbilja nam nedostaju neki stabilni kriteriji o tome kako prepoznati preprodavača...Ovako ovo zbilja postaje baš pravi lov na vještice..:/ Adminka se trudi kako vidimo ali na ovaj način se lako griješi..:/ Ispada da ne smijemo ni nosa promoliti u SHS...:/
2016 02 21
Na ovoj temi, teško :s
2016 02 24
> gitadevi: > Na ovoj temi, teško :s :')
2016 02 24
Jasminka si ne može pomoci :') , ccc! Lose joj je taj meštar poslozio zvončiće, pa je polupala lončiçe i u svakom vidi samo svoj- beeeee! - lik :')
2016 02 25
ako to obrišem (ne uključujući i ogrlice koje radim doma) hoće li mi vratiti profil? pišem adminu u inbox pa ništa
2016 02 27
> Jasmina01: > ako to obrišem (ne uključujući i ogrlice koje radim doma) hoće li mi vratiti profil? pišem adminu u inbox pa ništa Misliš; "svjesno sam prekrsila pravila, sad bi se pokajala i voljela bi da mi se odbloka profil "?
2016 02 27
Ispravite me griješim li ih, no meni se čini da Jasmina ogrlice radi na e-bayu.
2016 02 27
Mislila sam na ogrlice sa resicama i kristalićima! Ne morate biti odmah bezobrazne. I ne, nisam svjesno prekrsila pravila jer ne visim tu 24h da vidim sve promjene! 80% cura tu prodaje ogrlice sa ebaya, pa ako imate viška vremena, počnite po redu i tražite, a ne da gurate nos di vam nije mjesto!
2016 02 27
Ne moraš ni visiti 0-24. Dovoljno je jednom pročitati pravila. Pravila su ista oduvijek. Valjda. Bar zadnjih god dana su ista. Od kad sam tu.
2016 02 27
E pa ja sam duže tu, i oduvijek su se prodavale ogrlice i svašta s ebaya, što se još uvijek može vidjeti na puuuuno profila. kao i slike sa neta. a na to nitko ne reagira
2016 02 27
pa jasmina mislim da cure uopće nisu bile bezobrazne ,a vidim da ste vi tu od 2013 pa ne vjerujem da nikada niste pročitali ili bar negdje naletjeli na pravila krpica da bi znali da je preprodaja zabranjena ..danas vi sutra netko drugi od tih 80%...
2016 02 27
pa zašto onda svi preprodavaju? i zašto se to nije sankcioniralo prije? ako je več zabranjeno.
2016 02 27
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 27