Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Sve jedna "novija" od druge
2016 03 04
billyjean je bespovratno otplahutala - way to go, Admin2nd - magarac bio tko adminku sada ne pohvalio :P cipelko, ne kuzim tko tu koga zasto kada i gdje...?! u svakom slučaju, kada smo kod preprodaje, lajkam tvoj post na zadnjoj stranici Pretjerivanje s cijenama..nitko se čak 8 dana nakon toga nije javio da se ne talasa i ne liju suze aligatorske 8-) - ta top preprodavačica je nedodirljiva...
2016 03 09
ahaaa...torbarenje, ogovaranje & džabalebarenje....vidjeh sada, sjećam se priče; dozlaboga bljutavo i degutantno :( ... ....ali sve dodje na svoje mjesto...kad tad...
2016 03 09
I pitanje..s koliko profila s foruma blokirana osoba moze nuditi svoju uslugu hodanja po hm-u i pokusavati prodati na forumu nazicane trake za ovulaciju?
2016 03 11
> cipelitza: > I pitanje..s koliko profila s foruma blokirana osoba moze nuditi svoju uslugu hodanja po hm-u i pokusavati prodati na forumu nazicane trake za ovulaciju? Koji joj je novi profil? :O
2016 03 11
pogledaj temicu kupujem plus size HM :D
2016 03 11
Gotovo sve teme sam otvorila i jedino tu preskočim ,:) Oooo, napredovala je, više nema čitabu s pravilima, sad je 50kn sa svime pa makar čarapu nekom kupila. Fino, fino.
2016 03 11
Kad smo kod toga. Peprodavac "na kile" - stars606.
2016 03 11
Nije da cu uvenuti od znatizelje, ali (opet i samo) principa radi - pitam se glasno kako to da je apsolutna najpreprodavačica krpa toliko zaštićena i nedodirljiva? Svi znaju tko je ona, mnogi su ju spominjali u tom kontekstu već ranije...bit ce da su većini ipak prihvatljivi dvostruki kriteriji. Ma da bih riječ više napisala...
2016 03 11
Pitanje jedno.... Zasto se kod top clanova vidi "ocjena korisnika" ..i sto znaci..npr..kod mirell..do te ocjene boj 165? Sta mi..mi obixni smrtnici nemamo ocjene? A zapravonisu ni potrebne ako imaju povratne... Osim toga adminka je rekla da na novim krpama nema rejtinga....a ono izgleda da ipak ima..
2016 03 11
Sry na švrakopisu..ne mogu editirati post ]:( *obicni *zapravo nisu
2016 03 11
Moje drago Brdašce ravno u sridu <3 ...hehe...zagrljaj ti saljem :) Ima tu toliko nejasnoća i nelogičnosti...kriva je postavka stranice pa su ni krivi ni dužni - prenaglašeni i istaknuti topsi - od naslovnice pa do opcije: Korisnici - samo su oni navedeni...meni su nebitni ali ne kuzim sto smo mi ostali ako "nismo" korisnici".....?!
2016 03 11
tnx.... 8-) ...prikladan gif )...mi smo u ilegali...nas tek treba otkriti )
2016 03 11
....i vratila se s novim nickom blokirana koprivnička preprodavačica - artikli: Calzedonia, Tezenis, Intimissimi, F&F...i naravno, neometano nastavila s preprodajom...ova stranica očito ima korisnike kakve i zaslužuje
2016 03 14
Super.. A ide sezona..treba uvalit kostime od 50 kuna za 250...sada dolazi najveca zarada..
2016 03 14
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 27