Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

ak ada smo kod Zeljke ,di je bijonse???
2016 03 17
Administratoru..blokiran je član Mmmathea. Molim Vas ako ju možete od blokirati jer joj je netko provalio u profil a ona sada ne može do podatka od cura kojima treba pakete poslati..
2016 03 31
Imam pitanje zasto je blokirana annazg55 ? nije nista krivo stavljala i krsila pravila.
2016 04 01
zakaj spominjes sebe u trecem licu? odgovor - znas ti dobro zakaj.
2016 04 01
Đe nestade gnjida tema? #iznenađenateruvređena
2016 04 01
> Koviljka: > Đe nestade gnjida tema? > #iznenađenateruvređena i ja se taman to zapitala :o sigurno dobila antibiotik ;)
2016 04 01
> anamara555: > Imam pitanje zasto je blokirana annazg55 ? nije nista krivo stavljala i krsila pravila. Nisi krivo stavljala..ni krila pravila? Pa pogledaj samo svoje tagove...za sve si iskopala zaru... Ja bih te samo radi toga blokala.. A i preprodaja ocito.. Da imas pravo..nisi kriva..i blokirana si bez razloga!:')
2016 04 01
#hrsk
2016 04 01
Gitaaa <3
2016 04 03
Bonžur, Dramatiqa :* !
2016 04 03
> anamara555: > Da blokirana sam vjerovatno radi krivih tagova > Ali nisam znala da kršim pravila time jer sam vidjela da ima puno profila na kojima se stavljaju svakakvi Tagovi. Božemesačuvaj. Idi guglaj što znači "tag" Arogancija i bezobrazluk na jednom mjestu ,:(
2016 04 03
Molim pomoć! Ne mogu se logirati. Utipkam ispravno korisničko ime i lozinku pa mi odgovori da nešto od to dvoje nije uredu. Provjerila sam, podatci su točni. Sa druge strane uopće ne dobivam email od krpica kako bi potvrdila svoju email adresu. Ništa sto sam pokušala nije urodilo plodom. POMOĆ!
2016 04 11
> flapperLust: > Sto se dogada nisam temu valjda vidjela...sto se tice zamolbe adminu...1000% uz tebe u vezi taganja i ostalog.fakat nek se rezovibpocnu provoditi dosta je bilo samo napola prevarila me jedna gospođa, kako da je stavim na crnu listu
2016 04 19
Molim da se makne negativni komentar kojije ostavila mala koja krade i copila mi 250 kn ...racun mate breko tako nekako..uglavnom nema osnove jer je cura nlokirana i promjenila bezbroj profila
2016 05 07
admine ne razumijem zašto se osobe koje žele prodavati na krpicama ne javljaju danima i sedmicama na poruke. znam da ljudi rade al bar 15 min.na dan da si uzmu vrijeme i odgovore na poruke, jer ovako čemu prodaja. meni je zapoe za oko jedan krasan i jeftin dioptrijski ovir,gospođa se nikako ne javlja. zašto ovdje nije obavezan broj mob.kao na njuškalu. ako ga ne dobiješ na porukama dobiješ ga na mob. šta ti misliš
2016 05 11
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 27