Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Cipelićka, zjenice oka mog, jesi ti sve to linkala adminki :o ? Jer, kako se lako daju navući , izvozati i prevariti mnoge krpičarke, sudeći po temama na Forumu, ili ovakve teme nine čitaju, ili su im IQ i mahnita želja za prestižnim ( :') ) artiklom obrnuto proporcionalni.......
2016 03 15
jesam. dok ona dodje, mozda neko vidi i spasi se sam, na vreme. nego, bojana opet dila fejk korz tašne. dokle to? dok "necakinja" sve ne preproda?
2016 03 15
bojana je svim bojama prebojana, ehhhhh
2016 03 15
Da ne bi i ona otvorila temu evo mi carinske u podrumu. Traze netjakinju.
2016 03 15
> cipelitza: > jesam. dok ona dodje, mozda neko vidi i spasi se sam, na vreme. > nego, bojana opet dila fejk korz tašne. dokle to? dok "necakinja" sve ne preproda? Ma to je ona slucajno stavila od necakinje fotku sa neta :') Ne znam na koga ce se sada izvlaciti..
2016 03 15
cek nisam u toku jeli bojana željka??
2016 03 16
flapper, nije - željka je imala nebuloze s tzv carinom - pretresom, računima, preprodajom fejka na veliko na njuskalu i bogtepitagdjesvene - prica za sebe...ovo sto pitas je drugi slučaj, o tome pojma nemam
2016 03 16
Dakle molim Vas da se obrati pažnja na ovu članicu jer ovo što ona radi je iznimno loše za portal i ukoliko puštate ovakve članove bez kazni ruši se ugled portala te molim reakciju od admina u procijeni pravila i ponašanja na portalu. Unaprijed zahvaljujem
2016 03 16
Admin2nd blokirala preprodavačicu recidivisticu *cikakama* koja je linkana na prethodnoj stranici - hvala na brzoj reakciji )!
2016 03 17
Admin, pa gdje si ti? Baš mi fališ. Vidim da radiš, valjda je to svima jasno, ali se ne družiš (što i nije čudno, kakve smo alapače) :/
2016 03 17
> gitadevi: > Admin, pa gdje si ti? > Baš mi fališ. > Vidim da radiš, valjda je to svima jasno, ali se ne družiš (što i nije čudno, kakve smo alapače) :/ :')
2016 03 17
Baš to - nakon što sam pročitala temu o Cipelićkinom blokiranju odlučila sam biti sarkastična. Nadam se da su me svi prokljuvili ]:)
2016 03 17
gitice greška u koracima, srećo!! adminka se druži samo po drukerima u inboxu. ne igraš, ljube !!
2016 03 17
Pa da, alapače je divan izraz. Obično ga se pogrešno koristi za one koje nemaju dlaku na jeziku ni figu u džepu.
2016 03 17
> wizardica: > flapper, nije - željka je imala nebuloze s tzv carinom - pretresom, računima, preprodajom fejka na veliko na njuskalu i bogtepitagdjesvene - prica za sebe...ovo sto pitas je drugi slučaj, o tome pojma nemam ahh tenks Wiz ,a bas sam mislila da je ona ,skroz sam demode .. 8-) :s
2016 03 17
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 27