Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

I tak
2016 02 27
pa nije baš da svi preprodavaju, a sankcije su tijeku još od polovine 12 mjeseca
2016 02 27
> cipelitza: > I tak ,:)
2016 02 27
Dobro jutro, moje dame
2016 02 27
Gud morning! Jasmina, kakvi su vam to argumenti? Pravila su ista, otkad je svijeta i vijeka i Krpica. osim vas, ne vidim nikog bezobraznog. Kakav je ovo trend, majke ti, - korisnica postavi pitanje na forumu, a kad joj se odgovori - odmah se krene pjeniti i šiziti. Molim da svatko tko postavi pitanje odmah navede i a), b) i c) mogući odgovor na koji neće dobiti napad bijesa.
2016 02 27
Vi ste prve počele. ja sam samo pitala dal je moguće povratiti profil ako obrišem ogrlice sa ebaya? ali ne i one koje radim doma..i vi ste odmah počele da radim ogrlice na ebayu..to nije bezobrazno?! Samo sam lijepo tu pitala ako ko zna, pošto mi admin ne odgovara.I odmah ste napale.
2016 02 27
> Jasmina01: > Vi ste prve počele. ja sam samo pitala dal je moguće povratiti profil ako obrišem ogrlice sa ebaya? ali ne i one koje radim doma..i vi ste odmah počele da radim ogrlice na ebayu..to nije bezobrazno?! > Samo sam lijepo tu pitala ako ko zna, pošto mi admin ne odgovara.I odmah ste napale. Mislim da ta mogucnost vise ne postoji (za vracanje starog profila).....posto je bila tema na forumu sto sve spada pod preprodaju (od admina)...i dala je odredeni rok da se profili preprave...a to je bilo prije 2 mj... Nakon toga je rekla da ce blokirati bez prethodnog upozorenja...
2016 02 27
Gdje je napad u primjedbi da su vam ogrlice s e baya? ALi reći nekome da gura nos gdje mu nije mjesto ili 'ne visim na Krpicama 24 sata dnevno ' - što valjda znači da mi koji znamo i poštujemo pravila visimo to nije napad? Postoji tema od jučer posvećena svim preprodavačicama s Krpica, valjalo bi da je pročitate.....
2016 02 27
BrdoSuza. Okej, znači moram novi napravit. Nisam bila na forumu zadnjih 2-3 mj, a ni tu baš često jer smo se selili i nisam imala internet. Tako da nisam ni vidjela da je bio rok da se to popravi. Hvala.
2016 02 27
Jesu ogrlice s ebaya, ja nigdje nisam rekla da nisu. Ali su tu i one koje radim doma! (koje ne radim na ebayu-kako ste vi naveli)
2016 02 27
Ispričavam se za ove koje radiš doma ;)
2016 02 27
Pozdrav drage moje krpičarke,molim vas za pomoć. Nakon četiri godine na krpicama i puno uloženog truda u svoju reputaciju admin me blokirao i sve to zbognečakinjinih artikala koje sam stavila na svoj profil .Ona je poslala slike i molila me da joj pomognem da to proda kako bi si sakupila lovu za vozački.Nisam provjeravala vjerodostojnost fotografija nego ih stavila na krpice.Naime radi se o fotkama sa e-baya ili interneta .Sad sam sve obrisala što je njeno. Usred dogovora sam i realizacije nekih suradnji a ne mogu se maknut s mrtve točke.Pomagajte,ne znam što mi je raditi.Javljam se sa novog profila,ali molila bih da me se odblokira.Moj blokirani profil je ...bojanna POMAGAJTE
2016 02 29
Draga moja pročitala sam ja prije tri godine ,ali tada nisam naišla na takva pravila.Žao mi je da nas sve trpaju u isti koš.Nit sam bila preprodavač nit se bavim prodajama sumljiva sadržaja.Možda nisam od onih koje čitaju po forumima i prate sve te novitete i upozornja jer nisam to smatrala kao obavezu ,već samo pošteno surađivati sa krpičarkama.Nažalost zbog dvije-tri neprovjerene nečakinjine fotke i bez upozorenja nije u redu ,jer ovdje ima svašta i tu se slažem ali ne vidim se u toj grupi i zbog toga mi je krivo a još više zbog cura s kojima sam usred dogovora onesposobljena dovršiti komunikaciju i realizaciju.Jer mi je blokadom onemogućeno da odgovorim na poruke. i ostavim povratne curama koje to zaslužuju.
2016 02 29
Lp! molim admine da mi kazu gdje mogu i kako doci do odredene osobe kojoj sam prije 5 dana uplatila torbu a od nje od tada ni traga ni glasa...a najgore torbu trebam za subotu (za krstitke)?????
2016 03 03
nikako
2016 03 03
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 27