Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> Admin2nd: > Sad ćete reći da sam ju ja maknula, ali nisam. Ali nisi dala odgovor ili objašnjenje na bazi kakve vrste inkriminirajućeg dokaza i brzopotezne inbox dojave je LellaEna blokirana. Nije da nismo pitale to. Čisto da znamo da li i nas netko stalka dok pohodimo second hand shopove.
2016 02 20
Ote mi riječ iz usta! Dakle, admin, možda jesi, možda nisi. Jedno je sigurno - nisi se baš isprsila s argumentima i objašnjenjima na ovoj temi. Razočaravajuće :/
2016 02 20
Slažem se :(
2016 02 20
nema ti druge nego osnovat fan klub i na kolektivno druženje ;)
2016 02 20
Ima da se okupimo i tegiramo happening "zara"
2016 02 20
Jao, Cipellićka, ja ću zbog tebe na loš glas, javno si mi ljubav izjavila, kukavna mi majka :') !
2016 02 20
Ja sad idem u planinu. Nadam se da do mog povratka neće biti potaracana svaka tema u kojoj su Krpičarke pokazale da nisu operirane od svijesti i savjesti. Ps Wiz, jesi li ćopila Kaporovog Kentaura? Pao mi je internet i nisam mogla sudjelovati u bojevanju, a da nije, borila bih se do zadnje kapi krvi . Toliko sam ga željela :,'( :,'( :,'( !
2016 02 20
> gitadevi: > Jao, Cipellićka, ja ću zbog tebe na loš glas, javno si mi ljubav izjavila, kukavna mi majka :') ! Sad smes ljubomorisat na samu sebe! Aaaaaaa ♡ ))))))))
2016 02 20
Wiz <3 <3 <3 :") :") :") , da nisam udata, sad bih te zaprosila :* :* :* Neću ti ovo nikad zaboraviti!
2016 02 20
hahah...koji dernek i pičvajz bi tu nastao...ne bi muževi prezivjeli bez nas ni pola sata ;) 8-) evo, javim ti u box kontakte
2016 02 20
Icuce, koje besramlje na temi! Koji sklad, darezljivost i srdacnost. Reklab moja mati - Zec, gadish mi se ♡♡♡ )))
2016 02 20
> cipelitza: > Icuce, koje besramlje na temi! Koji sklad, darezljivost i srdacnost. Reklab moja mati - Zec, gadish mi se ♡♡♡ ))) hjooj cipelice...ovoga se rado sjećam: Zec, gadish mi se ) ) )...sada me lovi nostalgija...
2016 02 20
> wizardica: > > cipelitza: > > Icuce, koje besramlje na temi! Koji sklad, darezljivost i srdacnost. Reklab moja mati - Zec, gadish mi se ♡♡♡ ))) > hjooj cipelice...ovoga se rado sjećam: Zec, gadish mi se ) ) )...sada me lovi nostalgija... O daaa♡
2016 02 20
Admine hvala na uklanjanju one zvrljotine od negativke, ali ne zaboravi molim te usput obrisat i taj nick drugarice kardasijen. Ne sumnjamo da ih ima jos.
2016 02 20
Ok, nema me par sati i napravi se dar-mar...Jel mi može moooolim vas netko pojasniti što se izdogađalo i gdje je nestala LellaEna (zar je uopće nestala? kako je to moguće?? :/ Šifra: kasno Marko na Kosovo polje stiže..:/
2016 02 21
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 27