Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

I kako se r azvija suradnja? Miriši li na vanilin kiflice ili drek u kojeg ureoniše moje nove Timberlandice? (Kako sam ih ubacila u jednadžbu). Seksa li se Cipe? Imal sira i buđole? Viđene ste, čuvajte se.
2016 02 19
ceka da joj cicke narastu, pa ce onda past sess
2016 02 19
Vi cure samo vrijeđate, omalovažavate, a još ste k tome i ljubomorne na sestre kardašian. Pa gdje će vam duša?
2016 02 19
Sess. Dal li se to jesti?
2016 02 19
Saro..kae najsmesnije ja nisam bila ta koja je zalepila linkove na obrisane artikle kao dokaze da mala laze kako zine. Al sam za sad jedina kojoj su stizala ljubavna pisma. Lajtmotiv maloljetnost me prosto oborio. I suza se skupila u kutku mog ganutog oka. Samo kazem.
2016 02 19
Pa budi počašćena i sretna jer dolaze ljubavna pisma! Mi ostale smo zakinute za verbalni proljev po inboxima. Vjerujem da govorim u ime većine kad kažem da smo duboko razočarane i mislimo da nas nitko ne voli zbog toga :( Priznaj da si ljubomorna na sestre i mame kardašian. Priiiiznaaaaaaj.
2016 02 19
> SaraKedavra: > Pa budi počašćena i sretna jer dolaze ljubavna pisma! Mi ostale smo zakinute za verbalni proljev po inboxima. Vjerujem da govorim u ime većine kad kažem da smo duboko razočarane i mislimo da nas nitko ne voli zbog toga :( > Priznaj da si ljubomorna na sestre i mame kardašian. Priiiiznaaaaaaj. Zar postoji netko tko nije? Nema ljepse nego kad im se vlastita mater pijandura napali na na sve i jednog klatnonosca kojeg dovuku doma. bez iznimke. ili kad se jedan od vonabi njih sav ponosan kak je lepi i pametan i uspjesan opusteno ter glatko izjasni dab ti prasnuo sestru. Onu poznatu po tome da smrdi. #najsestra Ma Sve jedan bolji od drugog. Jedan je kepec, nema izbora, pardon, dva su kepeci, a ostali samo pijani i drogirani na mrtvo ime i prase sve osim njih. #ludilobrale #jackpot #kljoimentalnorazmislja
2016 02 19
Dakle, na oovim Krpicama je vrlo nepraktično kad imaš život, nije ni čudo što su mnoge optužene da ga nemaju . Krene tema, malo se uključim, odem na koji sat sudjelovati u pomenutom životu, a teme - s potencijalom da bude uzbudljiva, s akcentom na mogući fajt, čak - nema :o ! Je l' do mene? Donosim proketstvo gašenja svake teme kojoj se priključim? Ne znam kako je ova toliko opstala :s .... Što bi s temom koju je jutros pokrenula LellaEna o svom slučaju?
2016 02 19
Lellaena pokrenula temu?
2016 02 19
te temice više nema.. jel netko zna zašto? od onih koji su to pratili.. zbilja me zanima jer je baš bilo zanimljivo čitat razloge njezina blokiranja.. na temelju rekla kazala
2016 02 19
> gitadevi: > Dakle, na oovim Krpicama je vrlo nepraktično kad imaš život, nije ni čudo što su mnoge optužene da ga nemaju . > Krene tema, malo se uključim, odem na koji sat sudjelovati u pomenutom životu, a teme - s potencijalom da bude uzbudljiva, s akcentom na mogući fajt, čak - nema :o ! > Je l' do mene? Donosim proketstvo gašenja svake teme kojoj se priključim? Ne znam kako je ova toliko opstala :s .... > Što bi s temom koju je jutros pokrenula LellaEna o svom slučaju? Ja tebe jednostavno volem ♡
2016 02 19
Pa da, jutros je napisala isto što i mi ovdje, ja sam se malo ubacila, pa je malo došla Danka i ne znam tko još...i onda sam ja otišla na jedan trail, a po povratku - njente palente :s
2016 02 19
A štaš , Cipelićka, moraš ;)
2016 02 19
Sad ćete reći da sam ju ja maknula, ali nisam.
2016 02 19
> gitadevi: > Pa da, jutros je napisala isto što i mi ovdje, ja sam se malo ubacila, pa je malo došla Danka i ne znam tko još...i onda sam ja otišla na jedan trail, a po povratku - njente palente :s Šteta. Nisam bila pri kompu ni vidjela temu; da jesam, ukljucila bih se :(
2016 02 20
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 27