Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Kada hoću dodati novi artikl, pri odabiru vrste materijala uvijek mi se polje "zarumeni" i pojavi se "x" u uglu-zbog toga ne mogu nastaviti dalje i predati oglas. U čemu je problem?
2016 10 11
> Vlado100: > Kada hoću dodati novi artikl, pri odabiru vrste materijala uvijek mi se polje "zarumeni" i pojavi se "x" u uglu-zbog toga ne mogu nastaviti dalje i predati oglas. U čemu je problem? Jel ne mozete sami upisati npr "pamuk"?! Tu nema ponude materijala vec sami upisujete.
2016 10 11
> PetraT135: > Poštovani Admine, mozete mi obrisati negativne osvte. ili bolje, cijeli profil.
2016 10 11
Zasto se ne mogu scrolati slike normalno preko racunala, vec samo preko mobitela?
2016 11 13
možda ako počnem vriđati i vikati se pojavi admin ???? x-)
2018 01 12
Pa jesi joj se javila u inbox? Možda ne može u trenu reagirati, ali, kad god sam joj se obratila s problemom uvijek ga je riješila ili me savjetovala kako ga riješiti.
2018 01 12
Zna li netko da li mogu stupiti u kontakt sa adminom? Hvala
2018 01 23
Poštovanje, da li slike artikla, koje su uklonjene sa profila, je trenutni problem ili moramo iznova slikati artikle i ponovno ih objavljivati, što da radimo, ima li smisla čekati da se problem riješi preko tehničke službe ili trebamo izbrisati te artikle i ponovno ih objaviti, jer su slike stare ili???
2018 02 03
> GOLDEA: > Poštovanje, > da li slike artikla, koje su uklonjene sa profila, je trenutni problem ili moramo iznova slikati artikle i ponovno ih objavljivati, što da radimo, ima li smisla čekati da se problem riješi preko tehničke službe ili trebamo izbrisati te artikle i ponovno ih objaviti, jer su slike stare ili??? Pozdrav, moramo brisati i ponovo postaviti oglase jer se slike nece vratiti,to je Admin odgovorila na jednoj temi..Ja sam imala ukupno pet takvih,obrisala sam i ponovo cu ih postaviti..Obrisani oglasi su mi bili iz 2016-e a na postavljenima prosle godine mi se sve slike vide..
2018 02 09
Stranica opet steka,trebalo mi je pola sata da se ulogiram a izbacuje na svaki drugi klik :@
2018 02 10
Meni samo nije jasno što vam smeta u fotkama sa interneta? Mislim, ako se lijepo reklamira proizvod, slika s interneta će samo pomoći vizualizirati artikal.. aaaaaaaaali dobro
2018 02 12
> furMadchen: > Meni samo nije jasno što vam smeta u fotkama sa interneta? > Mislim, ako se lijepo reklamira proizvod, slika s interneta će samo pomoći vizualizirati artikal.. > aaaaaaaaali dobro Slika s neta ne smije biti jedina slika proizvoda i ne smije biti prva u nizu slika. Posve je jasno zasto ne smije biti jedina.
2018 02 12
Ma da,jasno, naravno da ne smije biti jedna i to s interneta, jer tako zbilja se ne prikaznuje vjerno proizvod, no, nekako mi prva internet slika kod artikla više pomogne nego odmogne kod odabira, ali dobro , to je moje mišljenje ;)
2018 02 26
> furMadchen: > Ma da,jasno, naravno da ne smije biti jedna i to s interneta, jer tako zbilja se ne prikaznuje vjerno proizvod, no, nekako mi prva internet slika kod artikla više pomogne nego odmogne kod odabira, ali dobro , to je moje mišljenje ;) Cuj, daj si skorigiraj tagove i slike. Kad te neko prijavi fakat ce ti ostat prazan ormar. A recidivistima se odstreli i profil. Kaj ti to treba bzvz
2018 02 26
Evo, taman sam joj gledala tagove i te fotke s neta i razmišljala hoću li je prijaviti, jer mi je upravo dozvizdilo tražiti diesel, a dobijati h&m i zaru :s
2018 02 26
1 2 ... 22 23 24 25 26 27