Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Molim pomoć curi kojoj sam uplatia za tenisice piše da je član blokiran a tenisice nisu poslane odnosi se na lolita 36
2018 02 27
> MartinaIsmailov: > Molim pomoć curi kojoj sam uplatia za tenisice piše da je član blokiran a tenisice nisu poslane odnosi se na lolita 36 Odi na podforum 'o korisnicama stranice', tamo je tema o njoj i razlozima blokiranja. Priključi se temi, savjetovati će ti se što da činiš.
2018 02 27
Bemu miša, uvijek su to neke podvojene ličnosti, ne zna desna ruka što radi lijeva i sl. ,:)
2018 02 27
Ne znam zakaj mi ne odgovaraju cure na upite? Koliko stvari sam htjela kupiti a nitko ne odgovara. Ne dobivaju poruke očito. Ni slike se ne vide od nekih mojih artikala. Nema ikonica goredesno za profil, poruke ... Toliko toga šteka
2018 03 15
Ispričavam se ali pošto korisnica više nije u mogućnosti biti na krpicama zbog bolesti molim gašenje ovog profila. Hvala..
2018 03 24
Postovani prevarena sam od strane Katarinakety223 za 220 kn! Uplatila sam doticnoj a sada nema ni traga niti glasa od nje? Sto i kako dalje kako doci do gospode ?
2018 06 11
> Eva0020: > Postovani prevarena sam od strane Katarinakety223 za 220 kn! Uplatila sam doticnoj a sada nema ni traga niti glasa od nje? Sto i kako dalje kako doci do gospode ? Kao prvo, uplatili ste 22o kn profilu bez povratnih, a skoro i bez artikala u prodaji - nije vam se to činilo malo rizično? Kao drugo i po meni puno simptomatičnije - uplatili ste joj u subotu i već u ponedjeljak je prokazujete kao prevaranticu?! Pa, do jutros ta uplata ni nije mogla biti vidljiva na računu, zbog nepostojanja platnog prometa vikendom.
2018 06 11
Pozdrav, možda nije pravo mjesto :/ , ali zanima me zašto se PRODANE stvari ne brišu s profila. Znam da svako ima pravo svoj profil uređivati kako želi. Međutim mislim da stvara problem kad tražite nešto npr. bijelu torbu recimo i onda vam ispadne 14 stranica, a od toga bar dvije stranice bzvz trošite vrijeme jer su stvari prodane. Ispričavam se na nepovezanoj temi o:)
2018 06 25
> B_Fashion: > Pozdrav, > možda nije pravo mjesto :/ , ali zanima me zašto se PRODANE stvari ne brišu s profila. Znam da svako ima pravo svoj profil uređivati kako želi. Međutim mislim da stvara problem kad tražite nešto npr. bijelu torbu recimo i onda vam ispadne 14 stranica, a od toga bar dvije stranice bzvz trošite vrijeme jer su stvari prodane. > Ispričavam se na nepovezanoj temi o:) Tvoj profil se prvi, tom logikom, moze skratit s 4 na 3 strane.
2018 06 25
Cure, prijavite te profile adminki u inbox.
2018 08 06
Zamolba adminu..sorry, ne znam gdje bih ovo pitanje postavila, ova tema mi je nekako najadekvatnija za to : da li se može šta napraviti da nam se fotke krpica opet vide jer ja danima provjeravam i nikako da mi se pojve, pola ormara mi je nevidljivo, kao i drugima, naravno, niš nećemo prodati ajmeee ;)
2018 08 07
Pozdrav, zatvorila bi profil.. Ne znam dal to ovdje trazim ili?
2018 09 06
Da mi se obrise negativan utisak od osobe sa kojom niti sam kontaktirala,a pogotovo istoj nesto prodala,vidim da nisam jedina,profil doticne je Prevara Stop..Hvala u naprijed.
2018 09 14
> Vesnamina: > Da mi se obrise negativan utisak od osobe sa kojom niti sam kontaktirala,a pogotovo istoj nesto prodala,vidim da nisam jedina,profil doticne je Prevara Stop..Hvala u naprijed. Kako da ne. Da mos dalje preprodavat sund od par centi po 150-500 kn. Aj razguli.
2018 09 14
To realno nije prijevara, samo pohlepna procjena. Trebalo bi pročitati pravila stranice prije napadanja. A admin je zato i obrisala ocjenu.
2018 09 16
1 2 ... 23 24 25 26 27