Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Trazi se domacica/cistacica u apartmanima i cistacica

Da osoba koja je objavila oglas misli da su uvjeti koje je navela fer, ponosno bi napisala ime poslodavca. Ovako je anonimno, jer i sami kuže da je sramota, ali nadaju se da ima netko dovoljno očajan tko će prihvatiti (a nažalost uvijek ima).
2016 02 18
E..da samo znas kako me je sada raspalila sa ovom "humanom" ponudom! :@ Sta smo mi...sa grane pali....a ona humana jer nudi ovakav posao? Ovo je lobotomija bez anestezije za vrijeme rucka! Samo neka se zapita, dali bi vlastito dijete poslala na takvo mjesto i uvjete? Neka to bude smjernica...ako se nema humanosti za druge!
2016 02 18
evo frendica lani radila na moru na nekom manjem otoku.(neko malo selo). nije kao čistačica već u trgovini. radila je dvokratno,fiksno radno vrijeme, plaćen smještaj(ok to je bila soba koju je djelila sa još 4 cure), no ajde sve mlade pa im nije toliko smetalo.naravno prijavljena , slobodan dan u tjednu i plaća cca 5000kn s tim da joj poslodavac refundirao putne troškove. a ovo od do za 3000kn (ako imaš sreće)
2016 02 18
Di je Ivancica sada sa onom sodom iz ljekarne? :') Jednu kilu...molim lijepo...zatrebati ce! :D
2016 02 18
> Nniixx: > Da osoba koja je objavila oglas misli da su uvjeti koje je navela fer, ponosno bi napisala ime poslodavca. > Ovako je anonimno, jer i sami kuže da je sramota, ali nadaju se da ima netko dovoljno očajan tko će prihvatiti (a nažalost uvijek ima). ja sam apsolutno za to da si takve krenu dovoljno rano radjat djecu, pa nek imaju na vrijeme osiguranu radnu snagu koja nema izbora. pa ce imat mukte sljakere. a ne da tu nudi golemih tri soma bez ikakvih garancija za posao koji je gola robija bez ikakvih granica. ako si rodi dovoljno sljakera i od drzave ce dobit nagradu. mozda osvane i na televiziji ko majka godine.
2016 02 18
Ne zna ta sta je kora kruha zaradena na vlastitoj grbaci... koja sluzi za punjenje dzepova...onima koji takav kruh okusili nikada nisu. Ne daj Boze imati...pa nemati... Ali nema srece u takvoj lovi...varate se ako mislite suprotno.
2016 02 18
e, al taki ondak imaju vremena u seoskoj beertiji naklapat o bozjoj providnosti i nepravdi i drzavi i svemu o cemu sve znaju bas oni najbolje. jer je zahvaljujuci njima cijela situacija zesca kanalizacija.
2016 02 18
Tri tis kuna za ljetno zlostavljanje po petnaestak sati je malo
2016 02 18
Kad procitas ovo digne mi se kosa. To je robovanje cisto za nista sobarica bit je smrt
2016 02 18
Svake godine je njima ista prica...i isti problem.. Uvijek kukaju kako bas ove godine ima slabo gostiju.... A cim zahladi...to se preseli sva radna snaga i strojevi na otoke...pa opleti po izgradnji...od slabe proslogodisnje sezone! I onda zimi..lagano setnjica sa psima...malo na kavu... Najteze sto zimi potegnu...je trcanje prije sezone..da izgube kilu, dvi...jer moras se ljeti pokazat u mjestu i na plazi... Jeftina radna snaga umre u vlastitom znoju...dok se tvoj rn puni...a ti na rivi razglabas kako su bili nepristojni gosti...cijelu noc su bucali...pa nisi mogla odraditi bjuti slip kako spada... A radnica..tek sto je oci slopila...vec se ustaje..i bez kave i dorucka..moli Boga da se uspije istusirati..izmedu 4-5 poslijepodne...koje more..
2016 02 18
Ja sam prosle god bila na sezoni sedam i pol mj. I okupala sam se u moru tri puta. Toliko o tome da se slavonci dolaze kupat i uzivat. Eto moj podlofavac je meni bio odlican tako da jedca cekam uskrs da se opet ide na sezonu al da se radi radi na veliko al eto i plati se. Al ovaj oglas za tri tis kuna. Macku o rep.
2016 02 18
Dala bi ja njoj da plati extra i za odvojeni zivot! x-)
2016 02 18
Pitanje (i budite realne), jel bi ovakvo što bilo ok za 4500 kn, bez smještaja, jedan obrok plaćen, rad oko 10 sati dnevno, 6 dana tjedno, mjesto rada Zagreb? :/
2016 02 18
> Uljeshura: > Pitanje (i budite realne), > jel bi ovakvo što bilo ok za 4500 kn, bez smještaja, jedan obrok plaćen, rad oko 10 sati dnevno, 6 dana tjedno, mjesto rada Zagreb? :/ pa to je realno za recimo karlovac u zagrebu su veći porezi/prirezi zato su i plaće (i trebaju biti) veće. jer se prepostavlja kako živiš i zg.isto tako rijetko kad se u sezoni dobije slobodan dan, ima izuzetaka no to je rijetko
2016 02 18
> maJa2015: > > Uljeshura: > > Pitanje (i budite realne), > > jel bi ovakvo što bilo ok za 4500 kn, bez smještaja, jedan obrok plaćen, rad oko 10 sati dnevno, 6 dana tjedno, mjesto rada Zagreb? :/ > pa to je realno za recimo karlovac u zagrebu su veći porezi/prirezi zato su i plaće (i trebaju biti) veće. > jer se prepostavlja kako živiš i zg.isto tako rijetko kad se u sezoni dobije slobodan dan, ima izuzetaka no to je rijetko tako da za zagreb ne, ali za manji grad može proći
2016 02 18