Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Šala na moj račun

U zadnje vrijeme samo čitam po krpicama kako se netko uvrijedio na nečije mišljenje, rečenicu ili na najveću glupost koja nema veze s mozgom i zato cu podjeliti šaljivu anegdotu na moj račun koja se meni danas dogodila.. Stojim u redu u KBC dubravi i pitam starijeg djeda ispred sebe -gospon, vi ste na redu ili ja ? I on se okrene i kaze - a fala bogu pa jedna normalna zagrebčanka, danas samo mi se mutave bosanke obraćaju I samo sam veselo na to odgovorila - ma one su vam najgore da A cure moje ja sam 100% bosanka 😂 Čak se nisam ni uvrijeđenom našla i poslje se dobro nasmijala.
2016 02 18
😂😂😂😂 A i smješno i žalosno...sto si diram dopusta...imala sam nedavno bas sličnu situaciju...ja sam se isto nasmijala al sam i vratila lopticu u svom stilu starijoj Gospodji koja ima problema s Hercegovcima pak..
2016 02 18
Neki ljudi s godinama dobiju samo starost. Mudrosti niotkuda.
2016 02 18
Djedica ima poblem jer komentira tude ponasanje ali ne vidi svoje prema drugima....
2016 02 18
Ima nas svakakvih da, ali nisam tip osobe koji bi ljutito odbrusio starcu jer to bi mene samo uznemirilo a njegovo stajaliste primijenilo ne bi. Samo mi je žao što ga nisam pitala - čiča ko' će bona prvi, ja il ti :')
2016 02 18
ja ih bome volim na finjaka prosvijetliti. i ja sam bosanka (po roditeljima) ali sam rođena u Zagrebu i zvučim kao Gobac kad pričam :-) pa kad krenu s tim oduševljenjem ih samo obavijestim "a vidite te bosanke, muslimanke, seljanke, neke su i na Svetom Duhu rođene, kao na primjer ja" :-D
2016 02 18
Ajde da se i ja pohvalim :D Bila sam u slastičarnici pred par mjeseci, riješila jedan kolač i idem drugi naručit. Vidim kolač, reko može komad ove švarcvaldice. Prodavač: Zakaj? Ja: Pa ja bi još jedan kolač. Prodavač: Zakaj? Ja: :pogled ne vjerujem šta me pita: Jel može onda ta švarcvaldica?Prodavač: Zakaj? Ja: Šta zakaj!? :lagano iziritiran ton: Prodavač: pogleda u mene, i onak na sav glas, slog po slog: ZA- HEEER, kao ZAHER torta, nije švarcvald. Jebem se nagluhu ,:)
2016 02 18
SaraK:)
2016 02 18
:') ajme noema113, da mi je bilo bit muha na zidu kad si to izvela, brutalno :') (fali mi onaj smajlic koji se valja od smijeha)
2016 02 18
-sara Hahahahhaha umrla bi od smjeha sama sebi
2016 02 18
sara :-D
2016 02 18
A i ja sam, šta ću drugo kad je smiješno :D Ali ono, ZAHERICA je bila prefina, isplatile su se peripetije.
2016 02 18
> SaraKedavra: > Ajde da se i ja pohvalim :D > Bila sam u slastičarnici pred par mjeseci, riješila jedan kolač i idem drugi naručit. Vidim kolač, reko može komad ove švarcvaldice. Prodavač: Zakaj? Ja: Pa ja bi još jedan kolač. Prodavač: Zakaj? Ja: :pogled ne vjerujem šta me pita: Jel može onda ta švarcvaldica?Prodavač: Zakaj? Ja: Šta zakaj!? :lagano iziritiran ton: Prodavač: pogleda u mene, i onak na sav glas, slog po slog: ZA- HEEER, kao ZAHER torta, nije švarcvald. > Jebem se nagluhu ,:) Hahahahaha! Hvala ti za dnevnu dozu smijeha :kiss: :') :') :')
2016 02 18
Svaka cast na temi ljepo ste me nasmijale :') :') :') Fali nam vise pozitivnih temi ovdje, samo citam zalopojke za starim krpicama
2016 02 19
Sara :D :D
2016 02 19
1 2