Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Cure iz Zagreba

Cure koje zive u Zagrebu, studiraju, poznaju dovoljno grad moze mala pomoc? :) Iduce godine upisujem Biologiju na PMF-u, molim vas moze preporuka kvarta koji je bilizu faksa ili neki kvart koji ima dobru tramvajsku povezanost :D
2016 02 18
Kaj nije dovoljno otvorit njuškalo i kartu Zagreba?
2016 02 18
s centrom ti je sve povezano
2016 02 18
Pardon, i zet kartu otvori.
2016 02 18
Mislim da bi ti Kvatrić bio ok. S Kvatrića si povezana na sve strane (nevezano samo za fakultet), a opet, i PMF ti je blizu.
2016 02 18
Pmf biologija ima laboratorije i predavanja na 4 lokacije u gradu.Koju godinu upisuješ,prediplomski ili diplomski studij ?Koji smjer ?Sve to je bitno za znati .Inače,sve oko Kvatrića je super lokacija ,i zbog busa za Pmf koji vozi od tamo,a i tramvaj je tu pa si svagdje brzo,jedino što je stanarina u užem centru grada velik.Možda bi i o tom trebala razmisliti ?
2016 02 19
Sad sam i ja vidjela hanamin edit. Ako su predavanja raštrkana onda svakako prouči ZET kartu i biraj kvartove koji vode i do kvatrića i do HNK (ili botaničkog). Pašu ti kvartovi čak i kod autobusnog. Gledaj da si što bliže centru, uz neku tramvajsku stanicu. Koliko ti budžet dopušta.
2016 02 19
Hvala cure puno na odgovorima, trazila sam i gledala na netu i ZET kartu ali rekli su mi kao i sto je 2ndducan rekla da su predavanja rastrkana zbog toga sam se obratila ovdje za pomoc. Budem sada pogledala jer znam gdje otprilike traziti i hvala vam puno :)
2016 02 19
cure iz zagreba trebam pomoc..ima li koja da zivi blizu glavnog kolodvora..draskovicevoj??
2016 02 26