Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Narudžba s Ali Expressa

Pozdrav, koliko Vam je trebal da stigne narudžba s Ali Expressa, prodavača iz Kine? Kažu kao da je slanje i dolazak nešto brži nego na Ebayu, pa da provjerim je li se kod Vas u praksi tako i pokazalo ;) Hvala
2016 02 22
Mozda malo brze, ali zna se dogoditi da se oduzi kao da i dode za 10 dana. Meni je bolji u svakom slucaju :)
2016 02 22
Evo ja cekam nesto vec 2 tjedna..a znam kupovati takoder boje za kosu koje mi dodu u roku od 5dana,tako da ovsi od sellera do sellera ali cca 3 tjedna ;)
2016 02 22
Ja vec 3 dana cekam potvrdu da je prodavac poslao, tj. nije još poslao.. To tako bude i Vama?
2016 02 22
> passion781: > Ja vec 3 dana cekam potvrdu da je prodavac poslao, tj. nije još poslao.. To tako bude i Vama? da jednom sam čekala cijeli jedan :s
2016 02 22
mislim da nema razlike izmedu ebaya i alija, oboje ide iz kine preko razlicitih posta. znalo mi je doci odma drugi tjedan a cekala sam i po tri tjedna, sve zavisi kada i kako posalje ;) ja sam zadovoljna s alijem jer ne moras imati paypal i mislim da je kupac vise osiguran od prevara, sretno :)
2016 02 23
ja neke stvari čekala i više od mjesec dana...već sam i zaboravila što sam naručila...budi jako oprezna, mnogo stvari izgleda super na slici a dođe neupotrebljivi dronjak samo takav
2016 02 23
Stvari mi dodu kud i kako brze. Nekada za tjedan dana i ono sto je najbitnije osigurani smo od prevara..takoder super mi je sto se moze vidjeti kako izgleda stvarno stvar koju kupujes i povratnim informacijama :)
2016 02 23