Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tmuran dan ali vedar duh

Dobro jutro moje dame,tmurni su dani ali bitno je kakav vam je duh u to vrijeme ;) Kod mene se sve vedri,a kakvo je Vaše raspoloženje u ove tmurne dane?
2016 02 26
Jutro !! :) Raspoloženje odlično. Obožavam petak , zadnji dan radnog tjedna , veselim se kaj ću se večeras sa guštom izvaliti pred TV- om i buljiti do mile volje...kaj ću konačno u miru napraviti nekaj pametno po kući , pospremiti ormare , poslikati nekaj , otići kod susjede na kavu , u miru piti kavicu i klafrati dve vure. Ma....milina ! Svakoj od vas želim lijep ovaj tmuran petak i predstojeći vikend ! :
2016 02 26
Taj VELIKI petak svi čekamo kroz tjedan ...I Mali i veliki hehhe
2016 02 26
iako je petak, kod mene je sve tmurno :( tek u 7 navecer ce meni doc sunce, nakon skole haha
2016 02 26
> leon22112014: > Taj VELIKI petak svi čekamo kroz tjedan ...I Mali i veliki hehhe Baš tak.... Ja od tjedna nemam skoro ništa...jedno te isto , svaki dan . Rano odem , kasno dođem , brže nekaj kuhaj za drugi dan , malo sa klincima , gledam kak manijak na sat i samu sebe tjeram u krevet jer ustajem u 5 ...i normalno da sa velikim nestrpljenjem čekam petak .
2016 02 26
Winx i tako svaki dan ista priča...a šta ćeš...šta se mora mora se ili ništa od plaće
2016 02 26
Heheh onda nam je svima danas VESELI PETAK
2016 02 26
Pospano...shvatila sam da čistim stan dva sata vremena a u normalnim okolnostima je dovoljno pola sata, max sat... Sve je usporeno kad si pospan...Zašto...Zzzz... :s :s :s
2016 02 26
> Uljeshura: > Pospano...shvatila sam da čistim stan dva sata vremena a u normalnim okolnostima je dovoljno pola sata, max sat... > Sve je usporeno kad si pospan...Zašto...Zzzz... :s :s :s Ma mrkni si ti lepo aparativ , dva ...i da vidiš kak bu se uključil pogon !! :D
2016 02 26
Zaboravila sam kako je to veselit se petku da uhvatim malo gušta nakon rada. Ovako sve uzimam zdravo za gotovo x-) za mene nema nekog poštenog gušta u petku i vikendu ako predhodno nisam radila i sa veseljem ga isčekivala. Što se brže opet zaposlim to ću opet više cijenit petak i vikend ! :")
2016 02 26
Ne pijem alkohol. :D :) Eventualno u Griotticama. :D
2016 02 26
> Uljeshura: > Ne pijem alkohol. :D :) Eventualno u Griotticama. :D ni ja ali s vremena na vrijeme treba koju drmnut heh :P
2016 02 26