Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Slike profila koje se pomicu

Kako da ih stavim preko kompjutera? Ako netko zna nek mi kaze molim vas<3
2016 02 28
Ako razumijete sto zelim :)
2016 02 28
Ja kužim al meni su užasne..tako me iritiraju te animacije i odvlače mi pažnju te rolane mačke, hodajuće tete i sl..užas-((I ne znam ti pomoć kako se stavlja
2016 02 28
Pa valjda se stavlja isto ko i obicna slika. :D
2016 02 28
Haha :D Gif. Skine se na copy paste i doda se kao i slika. Ja sam googlala sto sam htjela gif i tako nasla u "slikama" na googleu koju cu. Ajde stavi gif :") Prefora su mi!
2016 02 28
Ruzne?????? kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2016 02 28
Meni su super i rolane mačke i rabijatne babe i brdosuza s onim facama.... Majalike, problem je u tvojoj koncentraciji , a ne u njima :P
2016 02 28
samo proguglaš i kada nađeš koju hoćeš skineš tj spremiš i staviš tu ;)
2016 02 29
hvala svima :*
2016 02 29
Babe jesu super što jes jes..gita nije problem u mojoj koncentraciji već nismo svi isti, meni se ne sviđa općenito da mi nešto stalno skače po ekranu u perifernom vidnom polju, ne vidim potrebu za tim, i klip je prekratak pa stalno ima onaj "skok" . Već sama ideja kad sam gledala u filmu Povratak u budućnost mi je išla na živce tipa gledati osam programa u isto vrijeme, a evo sad stiglo. Iduće nam dolazi hidriranje hrane??? :o :o :o :o ,:) :(
2016 02 29
Majalike, ja kuzim posve sto govoriš :)...ne volim gifove u avatarima. Dobijem vrtoglavicu, mučninu i glavobolju za 15 sekundi, isto kao kada pokusam čitati u autu. A i ne sviđaju mi se...
2016 02 29
I mene živciraju dozlaboga. (sorry, cure, ali ukusi su stvarno različiti :/): A najviše (sorry posebno Brdu) onaj njen što se krevelji k'o budala Brrr. :|
2016 02 29
Moj je na granici, mislim da ne odvlači puno pažnju...
2016 03 01
malllaaa, tvoj mačak je očito pod sedativima :)...klimne glavom, digne rep i to je to...presmiješaaaan! Meni su brrr svi oni hiperaktivni likovi, ovaj mačak je cool...mogao bi me hipnotizirati ) ) )
2016 03 01
malllaaaa meni se sviđa tvoja maca :")
2016 03 10