Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Poklon za promociju/diplomu

Za mušku osobu? Ima li tko ideju? :) Bez parfema, kemijski, knjiga i košulja :) :)
2016 02 29
Viski, kurva i lajna kokaina :") Sad za ozbiljno...sat možda?
2016 02 29
> SaraKedavra: > Viski, kurva i lajna kokaina :") > Sad za ozbiljno...sat možda? sara i sat sam već kupila za rođendan :) i to drugi :D
2016 02 29
Sunčane naočale, ako ih nosi? :D
2016 02 29
> SaraKedavra: > Sunčane naočale, ako ih nosi? :D :) nosi nosi al zeznuto kupit - kako znati što stoji dobro a što ne? :( TOTALLY DEPRESSED U VEZI POKLONA :/
2016 02 29
Neki skuplji remen, tipa Hugo Boss :D ili novčanik isto H.Boss x-)
2016 02 29
Ovisi što osoba voli. Možda nešto od tehnike, kao usb... Ako je zaljubljenik u glazbu, možda nekakav cd, ulaznice za neki koncert pa neka proslavi diplomu, ako vas ima više koji planirate nešto kupiti: novčanik pa unutra neki poklon bon ili lova (to svima dobro dođe pa si kupe sami što žele :P ) Ako je bio dobar student i stvarno voli taj smjer što je odabrao, možeš i razmisliti o nekome priručniku, knjizi koja bi mu dobro došla da ima u kolekciji i mogao bi ju koristiti u budućem poslu...
2016 02 29
zadnje smo poklonili limited edition bcu jegera i čaše, onak, fino zapakirane u poklon kutiji. ima u intersparu.
2016 02 29
i sarina ideja mislim da bi dobro prošla ;-)
2016 02 29
> mirnaz: > zadnje smo poklonili limited edition bcu jegera i čaše, onak, fino zapakirane u poklon kutiji. ima u intersparu. Prefora :) Me like it :P
2016 03 01