Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pojam LOT-A

Drage cure ne znam jesam ja krivo svatila pojam LOT-a. Ja sam svatila kako je LOT kada je vise artikla po jednoj skupnoj cijeni, a vecina lotova kojih vidim npr cijena 40 kn, a unutra npr majica 120 kn :o . Ko je sad u krivu :') .
2016 03 03
Ma namjerno stave da je lot i nisku cijenu samo da navuku ljude na oglas.
2016 03 03
Oglasi su krivi. Lot je vise stvari za jednu napisanu cijenu i logicno bi bilo da je onda jeftiniji svaki artikl u lot u nego pojedinacno svaki artikl. Mene su cure pitale vec par puta jel cijena za sve jer im je pretpostavljam bilo jeftino..pa naravno..to je lot.
2016 03 03
I mene to grozno zivcira, kod takvih niti ne gledam kaj se nudi :@
2016 03 03
Aha onda nisam u krivu 😂
2016 03 03
Ja sam svoje onda dobro postavila, a za lot moze biti i 2 stvari jel tak?
2016 03 03
Skužila sam da ekipa masovno ne konta razliku između pojmova: par, komplet i lot. Ako su 2 majice, napiši 2kom. Ili 2 para hlača. Ogrlica i naušnice u istom tonu nisu lot, nego komplet. Lot bi trebalo biti puno nečega, hrpica. Kajjaznam...
2016 03 03
Imas prav.. bar sam sad svatila sto je lot, tj nisam ni bila u krivu vec su drugi...
2016 03 03
2 komada su dva komada, komplet ili par. lot je sve više od toga (osim kompleta koji imaju više komada). jedna jedinstvena cijena se stavlja za lot...a sve ostalo su navlakuše.
2016 03 03
takodjer cesto nailazim na navlakusu Lot-a i onda stoje zasebno cijene, svaki artikal skuplji nego taj "lot". Zasto admin ne uklanja takve oglase? :@
2016 03 03
> fedora: > Skužila sam da ekipa masovno ne konta razliku između pojmova: par, komplet i lot. Ako su 2 majice, napiši 2kom. Ili 2 para hlača. Ogrlica i naušnice u istom tonu nisu lot, nego komplet. Lot bi trebalo biti puno nečega, hrpica. Kajjaznam... Ma, puna stranica sirotica koje nis ne kontaju. Mos mislit ;)
2016 03 03
Da mošta mislit, glupost, gluplji, najgluplji.. ha. One sve po 1 kn su najbolje..
2016 03 04
Ja jucer naidem na lot za 65Kn a ono svake hlace iz lota posebno 65Kn. Uzas jedan.
2016 03 04
Istina, ja općenito imam lotove i to stvarno po minimalnim cijenama s obzirom na dobro stanje, ali većinom dok idem tražiti zamjene (znate ono, lot za lot) nailazim na svakojake ''lotove'' po 500 kn i po 100 kn svaki dio lota. Ne razumijem onda svrhu te prodaje, tako se ljudi samo odbijaju, jer im se nakon nekog vremena to već i zamjeri. Meni osobno jesu...
2016 03 04
ja neman lot, jednostavno ako neko zeli vise stvari a da smanjin cijenu ucinin to bez 'problema, a ako stavin vise stvari zajdno onda se boje da ne mogu uzet samo jednu ako nece ostale :)
2016 03 05
1 2