Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Krojačica, perlasta haljina :)

Pozdrav drage moje! Evo imam jedno pitanje, naime uskoro se bliži maturalna i našla sam si savršenu haljinu za tu prigodu te bi je dala sašiti no problem je što je haljina cijela prošivena perlicama i neznam koja bi mi to krojačica mogla sašiti jer je oko toga, čini mi se, puno posla. Možda je pitanje glupo, ali zanima me znate li možda nekoga tko bi mi mogao sašiti takvu haljinu? Zahvaljujem se na odgovorima :") <3
2016 03 06
Ja ti sa šivanjem haljina nemam pozitivna iskustva...ali ja živim u Dbk pa imamo poprilično ograničen broj krojačica uopće a kamoli onih koje bi to znale... Malo progooglaj po forumima krojače po Zagrebu. Svakako, uvijek imam osjećaj da šivanje haljina ispadne nekako nebulozno skuplje od pronalaska haljine u trgovini ili na netu...
2016 03 06
Joj ako ti krojačica treba još stavljati perlice ( pošto to ide ručno...) nabiti će ti cijenu samo tako.... Moglo bi te to na kraju financijski ispasti što i Elica kaže punoooo skuplje nego da kupiš u dućanu ili preko neta
2016 03 06
Poslala sam ti poruku :) Imala sam isti slučaj pa šaljem preporuku :)
2016 03 08