Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Može li se zaraditi?

Drage cure, krenula ja danas u život sa krpicama i zanima me, može li se zaraditi prodajom? Naravno, ne mislim na enormna primanja, ali ono- kao isplativ hobi :D
2016 03 06
Ne,jako slabo prodaja ide,spustam cijene maksimalno i duplo ali ne vrijedi ,bar kod mene :/
2016 03 06
> malamaca55555: > Ne,jako slabo prodaja ide,spustam cijene maksimalno i duplo ali ne vrijedi ,bar kod mene :/ kad bu ti se onee crne cipele prosirile, javi
2016 03 06
Ovo ti nije bas nacin zarade. Meni su krpice idealan nacin da novu ili slabo nosenu robu prodas drugome i tako se rijesis stvari koja ti nije trebala. Cijene bi trebale biti povoljne i nikako ne fiksne. Nije lose kad dobijes koju kunu za stvar koju nisi nosila, a itekako je i dalje to :) Da ne pricam o hrpi novih, a povoljnih stvari koje sam kupila ovdje. S novcima koje sam zaradila od svoje robe :)
2016 03 07
Haha Andrea kod,samo reci koji broj ti treba,sad ću ja to proširiti nabrzinu :)
2016 03 07
Hehehe, otvaračice teme, nisi li ti ona superbrza koja je otvorila profil, sljedeće minute prodala artikal, nakon dvije minute je artikal stigao kupilici i odmah si dobila pozitivnu povratnu :') ? Više u temi 'Baš je brza'
2016 03 07
39> malamaca55555: > Haha Andrea kod,samo reci koji broj ti treba,sad ću ja to proširiti nabrzinu :)
2016 03 07
Danas krenula u zivot na mk...obavila sve vrste suradnji i transakcija...otvorila i temu..fejk profil..a pitas nas kako? x-) Ja kad sam otvorila profil nisam znala pretrazivati artikle..o ostalom se ne isplati...
2016 03 07
ovisi, meni je u jednom periodu prodaja super isla i u mjesec dana sam dosta zaradila i rijesila se pola garderobe koje ne nosim.. ako prodajes dobre markirane krpe mozes zaradit nesto visle, ali ovo obično poput NY ili h&m stvari ne bas jer je i u trgovini jeftino, a ovdje jos jeftinije. meni i do 200 kn mjesecno dobro dode
2016 03 07
Brdo moje, uvriježen je običaj da cure uopće ne čitaju tuđe postove, već samo imaju silnu želju izraziti se i vidjeti premudre svoje misli napisane , inače bi već shvatile da ovo nije tema o 'može li se..', nego muljatorska navlakuša.
2016 03 07
> jelena693: > ovisi, meni je u jednom periodu prodaja super isla i u mjesec dana sam dosta zaradila i rijesila se pola garderobe koje ne nosim.. ako prodajes dobre markirane krpe mozes zaradit nesto visle, ali ovo obično poput NY ili h&m stvari ne bas jer je i u trgovini jeftino, a ovdje jos jeftinije. meni i do 200 kn mjesecno dobro dode Hvala na odgovoru, ne na vrijeđanju! Nova sam, i želim prodat ono što mi stoji u ormaru, ne raspravljat sa drugima i širit negativu Svima lijep dan!
2016 03 07
I ja sam nova
2016 03 07
Nikoga nisam za novac prevarila, ali je svejedno jedna (dama) napisala da sam muljakusa.? Ne mislim se spustat i vrijeđati druge bez ikakve osnove, nema smisla Želim lijepo iskustvo na krpicama, ali se svejedno nalaze one kojima je gust nazivati pogrdnim imenima. Puno govori o vama
2016 03 07
Nisi nikoga za novac prevarila (još), ali si sama sebi dala pozitivnu povratnu, čini se. Što je također varanje. Puno govori o vama. kako već pozvah - obratiti pažnju na temu 'Baš je brza'.
2016 03 07
Ja sam totalno nova.Brend nju. I planiram razviti unosan biznis prodajući bezbrojne majice s natpisom 'Svi smo mi Nova'.
2016 03 07
1 2