Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Dm parfemi -40%

Ako trebate parfem, DM u povodu dana žena ima (mislim do 8.3., nisam 100% sigurna) 40% popusta na SVE parfeme koje drže (samo trebati imati onu njihovu karticu). Uopće nisam znala, prijateljica i ja smo danas slučajno vidle i ugodno se iznenadile, pa možda nekome bude korisna informacija. :)
2016 03 07
fala na info, ali... na bezobrazne im cijene parfema od po 30ml, takav popust je aktivnost u rangu "djaba ste krecili". odes na profumino i ubodes dva za cijenu jednog od 30ml na popustu od 40%. ;
2016 03 07
Jel uzimaju bodove za taj popust ? Jer dm mi je bas bezobrazan najdrazaa mi je bipa kod njih se popust ne ogranicava
2016 03 07
Ne, ne uzimaju bodove... Ja sam uzela CK Beauty a frendica neki Chloe, trebalo je samo imati njihovu karticu, ne skidaju se bodovi. Ugl, nama je dobro došlo, ja osobno volim pročitati ovakve info jer ne možeš uvijek sve znati gdje je što aktualno. :) Da, Bipa je super i meni, kod nje me jedino živcira što mi je uvijek od ruke - nema je u shopping centrima niti u centru grada niti u mom kvartu (pričam za ZG, ne znam kako je drugdje), tako da moram baš ciljano negdje ići do nje, a nekako taj kozmetički shopping uvijek obavljam usput pa završim u DMu ili Mulleru.
2016 03 07
Ima Bipa u Draskovicevoj:)
2016 03 07
jel imaju lancome parfeme u dm-u? la vie est belle? :)
2016 03 08
taj parfem postoji u nekoliko izdanja. proseci do dm
2016 03 08
znam da postoji u nekoliko izdanja.. na poslu sam, nije mi dm-usput, pa sam zato pitala ako netko zna da ne idem bezveze
2016 03 08
od sutra u Bipi vikend akcija 30% na svu dekorativnu kozmetiku i parfeme ^^
2016 03 09
i opet ne kuzis, kak da drugi znaju na koji ti mislis
2016 03 09
pkajaznam cemu. mozda da olaksas onome tko ti pozeli uciniti uslugu koju trazis.
2016 03 09