Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Anticelulitni tretmani-Split

Znaci,viđam po ovim stranicama poput crno jaje i kupiMe razno razne popuste cak i do 90% pa me zanima da li je koja od vas bila i u kojem salonu?Kako ste zadovoljne?
2016 03 07
Florabella - najbolja usluga, iako zavisi na koju naletiš da te masira, jedna mala ženska crne duge kose masira savršeno i učinkovito - provjereno :D Izbjegavaj MAJA salone, od nečistoće, djelatnica kojima se ne živi do toga da sam imala tri masaže i samo sam dvi iskoristila jer su me krivo zapisali i izgubila sam jedan tretman masaže - a ne može se naknadno prominit i dobit novu, tako da definitivno tu ne ići
2016 03 07
Hvala:) Zapravo sa ovih stranica ispada da su najgori oni koji nude najveci popust,jer sam dobila jos par inf.za neke salone da su uzas zesci. :/
2016 03 07
I da, zaboravila sam Kozmetički salon Sonja i Beba Beauty salon bježi od tog kako znaš i umiješ. Prva ima užasni smrad u salonu i ne minjaju se plahte na kojima ležiš ( informacije su iz prve ruke) nego se samo okrenu kad dođe drugi klijent ..a Beba Beauty koristi kineske pigmente za obrve koje nakon 15 dana nestanu s lica a uzme 1000kn ... itd itd.. Rijetkost je nać u Splitu dobar kozmetički salon .. Ja san dugogodišnji pobornik Florabelle, prvo jer mi je blizu doma a drugo su cure stvarno extra i rade svoj posal divno :)
2016 03 07