Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Iskustva s poslom stuardese?

Cure pozdrav, Zanima me da li je tko od vas imao iskustva s poslom stuardese ? 2. Najbolja Aviokompanija na svijetu me je svrstala u " uži " izbor i idem na sastanak za posao ali izbor nije tako bas uzak kad nas je pozvano stotinjak.. Tek nakon sastanka nas opet suzavaju u jos jedan uzi izbor i onda se treba proc jos jedna stavka da bi te uzelo u obzir.. Proces je jako komliciran i dugotrajan ali nadam se da se isplati .. Sjediste je u dubaiu i priliko zaposljavanja preseljenje je obavezno .. Zanima me da li tko je radio taj posao, kakvi su vam dozivljaji, plaće i preporuke? Hvala
2016 03 08
Od toliko cura bar je jedna morala raditi:)
2016 03 08
Hvala ti puno, zbog cura kao ti isplati se otvarati teme i traziti pomoc. Puno si mi pomogla.
2016 03 08
jedna moja frendica radi za fly emirates već 6 godina, u početku je bilo super,uvjeti su bili odlični i dosta je ušparala love u prvih godinu dana. sad više nije tako bajno ali ona je zadovoljna,lijepo zaradi tako da se i školovala u međuvremenu na jednom međunarodnom fakultetu. druga jako dobra prijateljica nije bila zadovoljna pa je dala otkaz nakon godine dana,njoj je doduše posao stjuardese bio samo odskočna daska da si tamo nađe neki posao u struci. ona je radiola u abu dabiju za onu njihovu glavnu kompaniju(ne znam točno ime)
2016 03 09
matejja je sve dobro napislala :)
2016 03 09
petra- da čula sam da su prije uvijeti bili bolji nego sada ali pokušat ću pa šta bude bude, dosta mi je hrv .
2016 03 09
a gle pokušaj pa vidiš jel ti bude ok,moja frendica(ova koja dugo to radi) je zadovoljna,proputovala cijeli svijet,nema gdje nije bila....
2016 03 10