Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

krema za suha stopala

Evo ako moze preporuka za suha stopala koje kreme su vam odlicnee :)
2016 03 13
Nevenova masta, zg melem
2016 03 13
Mene je iznenadila krema za stopala marke My od Bipe. Jako sam zadovoljna i koristim već drugo pakiranje
2016 03 13
Eveline ljubicasta 17kn dm
2016 03 13
nevenova mast
2016 03 14
Evo moja najtoplija preporuka, kupila sam ju tati koji je stvarno imao jaako suhe pete, marka Lavare (ima u DM-u), hrvatski proizvod! Krema od shea maslaca mislim da je...uglavnom, jako jako gusta "pasta", dovoljno malo zrnce da se koža savršeno nahrani, tata je preporođen :)) 60ak kn je, limena kutijica i crno-žuta naljepnica, a traje mu već 3 mj, ima još trećina. Svaki dan maže :)
2016 03 14
> cherry5: > Evo moja najtoplija preporuka, kupila sam ju tati koji je stvarno imao jaako suhe pete, marka Lavare (ima u DM-u), hrvatski proizvod! Krema od shea maslaca mislim da je...uglavnom, jako jako gusta "pasta", dovoljno malo zrnce da se koža savršeno nahrani, tata je preporođen :)) > 60ak kn je, limena kutijica i crno-žuta naljepnica, a traje mu već 3 mj, ima još trećina. Svaki dan maže :) Mislim da je to čisti shea maslac, ako mislimo na isto. ja bi to dodala konoplje i nevena, a za problematične po pitanju gljiva + čajevac :)
2016 03 14