Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Preprodavaci na jednom mjestu

Ovu temu vidim prvi put, hvala gita na potpori i borbi za očitu pravdu, ali sad sam šokirana i da se ovdje vode prepirke sa adminom. Pobogu, zar bar admin ne bi trebao imat trunku objektivnosti..A uistinu se čudim k Ako meni ne može odgovorit na pet upita u inbox, a stigne pobris.at potpuno osnovanu neutralnu dotičnoj korisnici.. Ja stvarno ne razumijem tko je ovdje lud? Očito sam potpuno živjela u svom svijetu neznanja uz optimističnu ideju da iako admin nema vremena za sve, da ono što radi korektno i pošteno...
2016 03 19
Sara..slika je extra...vrh! :") Gita ja i ti smo aktivno sudjelovale u temi sandi prevoditeljice..koja je prevodila vlastite rijeci ostalima kako njoj pase.. O rijecniku slova prozboriti ne mogu...gadljivo... ,:( Jos je cp razgovor..i dodatno se osramotila..jer se sve majino utvrdilo istinitim...a sandi lazljivicom.. Maja ne smije imati apsolutno nikakvu povratnu od doticne..koja se vratila na temu..hvaleci se da je istu ostavila... Sandi je ta koja je zenu nasanjkala...uzela podatke..odustala od suradnje..i podatke plasirala javno...ona zasluzuje ne neutralnu...nego negativnu.
2016 03 19
> Majalike: > Ovu temu vidim prvi put, hvala gita na potpori i borbi za očitu pravdu, ali sad sam šokirana i da se ovdje vode prepirke sa adminom. Pobogu, zar bar admin ne bi trebao imat trunku objektivnosti..A uistinu se čudim k > Ako meni ne može odgovorit na pet upita u inbox, a stigne pobris.at potpuno osnovanu neutralnu dotičnoj korisnici.. > Ja stvarno ne razumijem tko je ovdje lud? Očito sam potpuno živjela u svom svijetu neznanja uz optimističnu ideju da iako admin nema vremena za sve, da ono što radi korektno i pošteno... Majo otvori novu temu na forumu o problemu.. Ovo je zasluzila vidit malo veca krpicarska populacija... Sutra cemo svi zavrsit sa niđeveze povratnim na profilu!
2016 03 19
> Majalike: > Ovu temu vidim prvi put, hvala gita na potpori i borbi za očitu pravdu, ali sad sam šokirana i da se ovdje vode prepirke sa adminom. Pobogu, zar bar admin ne bi trebao imat trunku objektivnosti..A uistinu se čudim k > Ako meni ne može odgovorit na pet upita u inbox, a stigne pobris.at potpuno osnovanu neutralnu dotičnoj korisnici.. > Ja stvarno ne razumijem tko je ovdje lud? Očito sam potpuno živjela u svom svijetu neznanja uz optimističnu ideju da iako admin nema vremena za sve, da ono što radi korektno i pošteno... Ljubi te zeko ♡
2016 03 19
Starno sam u šoku .Ovo nije Sparta, ovo je stvarno ludilo...Molim adminku da se izjasni na osnovu čega je pobrisana neutralna. A moja ostavljena? Da su obje pobrisane još nekako, ili obje ostavljene, a ni to nije fer, al ovoooo??
2016 03 19
Lude su cure koje se slijepo drže pravila, a još luđe one koje adminu pokušaju čak i olakšati posao za koji je plaćen. nebitno jel to bila admin1 ili admin2. Najluđe su one koje pošteno posluju, ne šalju poderane i prljave stvari, te naseksaju jer imaju grdi avatar.
2016 03 19
Sad cete i vi popit blokove jer ste, prica se po selu, njenu majku ludom proglasile. Ne obrnuto. Tak sam ja prakticki slala u majcinu. Osobu koja je glatko slala prevarenog kupca. Al ono ptejto ptatou
2016 03 19
> Majalike: > Starno sam u šoku .Ovo nije Sparta, ovo je stvarno ludilo...Molim adminku da se izjasni na osnovu čega je pobrisana neutralna. A moja ostavljena? Da su obje pobrisane još nekako, ili obje ostavljene, a ni to nije fer, al ovoooo?? Nema vremena. Sarafi vrata na ormare. Mijenja sifone. Izmislja kambekove..daj joj tri do sedam dana.
2016 03 19
Dno dna :@
2016 03 19
> Brdosuza: > Sara..slika je extra...vrh! :") > Gita ja i ti smo aktivno sudjelovale u temi sandi prevoditeljice..koja je prevodila vlastite rijeci ostalima kako njoj pase.. > O rijecniku slova prozboriti ne mogu...gadljivo... ,:( > Jos je cp razgovor..i dodatno se osramotila..jer se sve majino utvrdilo istinitim...a sandi lazljivicom.. > Maja ne smije imati apsolutno nikakvu povratnu od doticne..koja se vratila na temu..hvaleci se da je istu ostavila... > Sandi je ta koja je zenu nasanjkala...uzela podatke..odustala od suradnje..i podatke plasirala javno...ona zasluzuje ne neutralnu...nego negativnu. Sandi zasluzuje blokadu s krpa. Trajnu. Al ono. Ptejtou ptatou.
2016 03 19
majo, mislim da ti nema druge nego naskakati inbox adminki, izgleda da jedino to pali. Ili da minimalno 4 cure( to je valjda neki reprezentativni uzorak) najaši skupa s tobom, možda se onda izbriše i tvoja neutralka.
2016 03 19
Obzirom da se ne zna više tko pije tko plaća čekat ću odgovor , ukoliko ga ne bude, i ako mi se ne obriše neutralna napisat ću novu. Mislim nekorektnost od korisnice, dešava se bome na svakom kantunu jbg, al nekorektnost od Admina, mislim to ne mogu stvrnoo stvarnooooo, stvarnooooooo razumit. A baš sam očito zaslužila i jedno o drugo.. Brdo, hvala i tebi i svim curama koje su me podržale u ovoj nepravdi. Ja ne znam jel adminka pratila temu, al ako je i nakon toga pobrisala neutralnu......ne znam
2016 03 19
Ili dvije s po dva profila, ali da je bar jedan lažan.
2016 03 19
Majo. Otvori temu naslovljenu na admina. Nis ne cekaj. Nacekat ces se a docekat neces. I ne brisi temu ni kad se rijesi problem. Takvi se uvijek vrate pod novim nickom i dodju se pofalit ko su. Nek drugi prodavaci znaju. pa ne udju u prepisku s doticnom. Bar oni koji citaju forum.
2016 03 19
nisam dugo tu, a ni prečesto, ali kada dođem uvijek mi treba neki čips, paše mi uz razne forum drame :") meni jedino nije jasno zašto se ljudi ne udostoje ni na poruke odgovoriti, mislim čemu artikli za prodaju onda, napišite da su samo za gledanje. znam da nije baš vezanu uz temu, al ovak će mi ovo ostati u praćenim temama pa da sutra uz kavu imam nešt za čitati. 8-)
2016 03 19
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 61