Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

ljetna sezona pomooc??!!

molim za veliku pomoc!! trazim posao sa deckom na sezoni.. toliko puno ljudi nas je odbilo jer smo par.. svi se boje nekih komplikacija i problema na poslu.. kako uliti povjerenje poslodavcu?? ni na kraj pameti nam nije imati ljubomorne ispade na poslu, to ne radim cak ni pred svojim najblizim prijateljima.. sve svoje probleme ostavljamo za sebe kad ih ima, ali ih ni nemamo.. ugl, ne znam vise sto uciniti.. zelimo zajedno ziviti samo da imamo svoj vlastiti mir, makar imali samo sobu.. gdje traziti? koga pitati? nudli li netko uoppce u danasnje vrijeme stancic? 😕
2016 03 31
Prijavi se odvojeno. Poslodavce ne zanima jel i tvom dečku treba posao. Javite se za više poslova u istom gradu/mjestu i držte fige. Ako ne uspije, nije sezona vječna :) Sretno!
2016 03 31
Slažem se za batmann, iako ste par opet imate različite kompetencije i znanje, dva ste različita profila radnika. Ako vam odvojenost predstavlja problem radite u istom gradu, ali sve i da ste oboje na istom radnom mjestu sumnjam da bi imali vremena doživjet jedno drugo jer kada je sezona onda se bukvalno radi. Ja bih u takvoj situaciji gledala da nađem poslodavca koji nudi i smještaj, a dečko da nađe to isto, tako ne bi morali plaćati najam svaki mjesec, nakon smjene bi odvojili vrijeme da se vidimo i nakon toga svatko svojim putem, uvijek mi je najvažnije da se dobro odmorim i pripremim za novi radni dan. No to je u mom slučaju, ti biraš. :D
2016 04 01