Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Prebacivanje faxa

Zna li netko kako funkcionira prebacivanje na isti fax samo u drugi grad? Konkretno iz Splita u Zagreb Jel moguce prebacit se odmah, nakon prvog semestra, nakon godine, ili je potrebno neko duze vrijeme? I jel postoje neki uvjeti, tipa ocjene?
2016 04 02
To moraš pitati na svom fakultetu, odnosno na onom na koji se želiš prebaciti. Ne postoji univerzalno pravilo. ;)
2016 04 02
predas molbu za prebacivanje i cekas da ju odobre. ako je isti faks, onda nebi trebalo bit nikakvih problema i razlike u predmetima pa bi samo nastavila gdje si stala. al najbolje ti je pitat u referadi onog faksa koji zelis upisati. oni ce ti najbolje objasnit
2016 04 02
Joj nisam ja jos na faxu, samo razmatram cinjenice, sto ako ne upadnem u Zagreb gdje zelim, a upadnem u Split, mogu li se brzo prebaciti u zagreb ili treba cekati duze :)
2016 04 02
Napiši koji fakultet pa ti možda netko zna više. Ovako je preopćenito. Medicina i agronomija nisu u moje vrijeme odobravali prebacivanja, primjer. Tako da stvarno zavisi od fakulteta.
2016 04 02
Zelim arhitekturu u Zagrebu, a cini mi se da bi u Splitu lakse upala, al nikako ne bih voljela ostati u Splitu
2016 04 02
sigurno se neces moc prebacit cim se upises, mislim da ces morat bar jednu godinu bit tamo. da se to moze, svi bi tako napravili :P
2016 04 02
Da, tako sam i pretpostavljala hah
2016 04 02